Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Cześć. Chciałabym kupić naturalne kosmetyki w niewygórowanych cenach. Możecie polecić mi jakiś dobry sklep internetowy?

TomekK

Posty: 1

 
Największa zaleta kosmetyków naturalnych to wydajność i inne wchłanianie. Można spokojnie nawet na dłużej zostawić, albo małą ilość rozprowadzić, do kącików oczu. Zero ryzyka podrażnień.

Domnik

Posty: 3

 
Doskonała seria na zmarszczki https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158. Wygładzenie o podobnej efektywności, jak kwas hialuronowy. Wiem, bo często chodziłam na zabieg i śluz ślimaka akurat na mnie działa rewelacyjnie. Zapewniam, że w tym sklepie znajdziesz wyłącznie oryginalne preparaty ze śluzem ślimaka, a do tego pięknie pachnące.

messi32

Posty: 9

 
U nich również brałam sporo zestawów do tworzenia własnych kosmetyków i doceniam. Właśnie to jest bardziej ekologiczne podejście do pielęgnacji ciała.

MisiekKce

Posty: 5

 
Masła się u mnie super sprawdzają. Już nie od dzisiaj wiadomo, że wiele produktów z kuchni w kosmetyczce może też mieć swój udział. Jaki przykład? Kapustą kiszoną kiedyś Wikingowie myli włosy, tym osadem :)

Facio

Posty: 24

 
Potwierdzam, że doskonałe i przemyślane kosmetyki, a do tego w normalnych cenach.

untelekt

Posty: 19

 
Peeling jest ok raz na jakiś czas mocniejszy, a zmarszczki zawsze możesz zrezygnować kwasem hialuronowym, kosmetykami na tej bazie, ale to oczywiście chwilę potrwa.

PucH2

Posty: 18

 
Czekaj dłużej, aż kosmetyk się wchłonie, szczególnie z serii nawilżającej i dopiero później zaczynaj makijaż, żeby nic nie kulkowało. Nauczyłam się tego w bólach, bo nie jestem zbyt cierpliwa :)

Penio

Posty: 5

 
Wyniki po kosmetykach naturalnych mam pozytywne i jest naprawdę inaczej od ropopochodnego składu, który zatyka pory.

olboyyy

Posty: 13

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

namedal6

Posty: 4