abażur

abażur

Cześć. Czy abażur to mądry pomysł, jeśli chodzi o oświetlenie wnętrza? Szybko dajcie znać.

Kowalski

Posty: 5

 
W przeszłości wydawało mi się, iż abażur na suficie mógłby okazać się chybionym pomysłem. Dopiero niedawno zobaczyłem, w jaki sposób prezentuje się u znajomych i jestem faktycznie pozytywnie zaskoczony. Kiedyś także zastosuję takie rozwiązanie...

Iwona3

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że konkuruje pomiędzy sobą spore grono firm, które wykonują sufit podwieszany. Jednocześnie wychodzę z założenia, żę propozycje maksymalnie kilku przedsiębiorstw zasługują na wyróżnienie. Ogromne znaczenie ma jakość realizowanych prac.

MisiekKce

Posty: 7

 
Wysokiej jakości rozety dekoracyjne posiada w ofercie ta firma: http://www.rozety.net.pl. Korzystałem z jej usług i nie rozczarowałem się. Myślę, ze w Waszym przypadku powinno być podobnie. Wkrótce postaram się podzielić swoimi dodatkowymi spostrzeżeniami na ten temat.

Kitas

Posty: 7

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Wam sufity plafonowe. Nie ukrywam, iż miałem wiele obaw, gdy podjąłem decyzję o wykorzystaniu właśnie takiego rozwiązania. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

brzoza78

Posty: 11

 
Po przeczytaniu Waszych opinii przekonuję się do tego, aby zastosować w swoim domu rozety dekoracyjne. Uprzednio miałem dużo wątpliwości w tym zakresie, jakie wyeliminowałem po lekturze Waszych dotychczasowych doświadczeń.

Abyss

Posty: 21

 
Wydałem dość sporo pieniędzy, gdy postanowiłem zainwestować w oświetlenie led. Całe szczęście, że codzienne użytkowanie oświetlenia nie wiąże się z większymi wydatkami.

demon666

Posty: 9

 
Musicie zwrócić szczególną uwagę na to, aby sufit podwieszany wykonała dla Was firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. W przeciwnym razie możecie dostrzec dosyć liczne mankamenty. To istotna sprawa :-)

tajWoj

Posty: 19

 
Nie musiałem ponieść ponadprzeciętnie wysokiego wydatku, gdy zdecydowałem się wykorzystać w salonie oświetlenie led. Prezentuje się ono genialnie! :-)

jaserek5

Posty: 13