Czy poleci mi ktoś wycieczki all inclusive ?

Czy poleci mi ktoś wycieczki all inclusive ?

Witam serdecznie. Mam pytanie o wycieczki all inclusive. Znacie jakieś propozycje konkretnych biur podróży?

Elektros

Posty: 5

 
Nie wszędzie zapewniają wycieczki all inclusive. Mnie właśnie zależy na czymś takim w ramach pobytu. Nie należę do tych osób, które mogą wylegiwać się na piasku całymi dniami :)

VHSSS

Posty: 18

 
Byliśmy z tym biurem w Azji http://clubmed.pl. Mieliśmy obawy, po to inna kultura, wiadomo. Jesteśmy jednak bardzo zadowoleni i uważamy te wakacje rodzinne all inclusive za najlepsze w naszym życiu. To zupełnie inna oferta od całej reszty. Wybierasz, z czego chcesz skorzystać, więc naprawdę nie ma mowy, żeby narzekać. Cenowo nie jest tak źle :)

xirgan

Posty: 18

 
Może prawda, że trzeba liczyć się z ceną za takie wakacje all inclusive, ale z drugiej strony samemu się takich nie da zorganizować. Wyjeżdżając za granicę do nowego miejsca, to bardzo ważne, żeby było bezpiecznie. A tego typu oferty są sprawdzone, więc nie trzeba mieć obaw.

epaepa33

Posty: 13

 
Samemu nie zorganizujesz sobie takich wycieczek rodzinnych all inclusive, jak zrobi to profesjonalne biuro. No chyba, że znasz dany kraj, ale ja wolę zwiedzać, więc zawsze wybieram opcję all inclusive. Mam dostęp do wszystkiego, co potrzebne mi na urlopie łącznie z opieką do dzieci :)

Sarenka

Posty: 12

 
Ja też wolę aktywną formę, przede wszystkim gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

Duzydom

Posty: 20

 
Doskonała sprawa, zatem sami z czegoś takiego skorzystamy. Jedziemy z dziećmi, więc opieka w ramach wakacji rodzinnych all inclusive z całą pewnością się przyda. Nie wyobrażam sobie urlopu bez opieki :)

Acclaim

Posty: 15

 
O mnóstwo lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć faktycznie, bowiem zapewnioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, zatem nie polecamy w przypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Głównie jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się idealnie. Masz wszystko pod ręką.

Facio

Posty: 6