tanie eventy firmowe

tanie eventy firmowe

Gdzie można tanio zorganizować wyjazd integracyjny dla załogi? Jeśli zdarzyło się wam ostatnio uczestniczyć w takim evencie i możecie coś doradzić, to piszcie!

sawas

Posty: 14

 
No nie wiem gdzie by tu poszukać takich wyjazdów. Próbuj, sprawdzaj, ofert tak ogólnie to raczej nie brakuje. Biura podróży wręcz powstają w ekspresowym tempie ostatnio ;)

adam_r

Posty: 35

 
Z tego co słyszałem to ponoć mają otworzyć w polskim busie linię do Wilna, to w sumie będzie można z Wawki tanio podskoczyć do naszych sąsiadów. Przynajmniej problem transportu odpadnie, bo teraz to nie wiem jak by tam dojechać.

Accoun44

Posty: 26

 
Fajne mają teraz pakiety w tych biurach podróży, są dla par, dla seniorów, dla rodzin z dziećmi, dla firm jest z czego wybierać...oferta robi wrażenie. Mnie to się marzy podróż dookoła świata, i takie oferty też są...ale strasznie drogie.

zooazool

Posty: 26

 
My to z żonką lubimy trochę pojeździć. Udało nam się kupić tanio nocleg w hostelu w Toruniu i pojedziemy sobie na weekend. Jeszcze nigdy tam nie byliśmy w sumie, a ponoć ładna starówka. Wolę samemu sobie organizować takie wyjazdy niż przez biuro.

Siwek

Posty: 23

 
Można fajne eventy firmowe teraz zorganizować. Hoteli jest od groma i one praktycznie zabijają się o klienta firmowego, bo to zawsze większy zarobek i dobra reklama.

Duzydom

Posty: 20

 
Aj, ja to już powoli planuję urlop ale zimowy. Jeżdżę na nartach, także dla mnie najpiękniejsza część roku dopiero się zacznie za kilka miesięcy. Mam nadzieję, że trafię na tanie wczasy gdzieś w Alpach, bo tam najlepiej się jeździ.

alakazam12

Posty: 25

 
Na Litwę to bym sobie z chęcią pojechał. Nawet można trafić fajne oferty noclegowe w necie. Może się zorganizujemy z dziewczyną i pojedziemy w listopadzie, albo może na Nowy Rok...się pomyśli ;-)

Batiatus

Posty: 12

 
Hej! Wiem, że moja firma w tym roku będzie robiła wyjazd integracyjny, ale jeszcze nie wiadomo dokąd. W zeszłym roku na takim evencie byliśmy w Zakopanem, było spoko. Ciekawe gdzie teraz...:))

GriX

Posty: 18