Biuro podroży

Biuro podroży

Witam! Bardzo dużo jest teraz biur podróży na rynku. Jakie wybrać, żeby później nie było problemów z hotelem, dojazdem i całą resztą?

looque66

Posty: 25

 
Na pewno z biurem jest wygodniej niż jechać samemu. Wszystkim się zajmą, zaczynając od transportu, po zakwaterowanie i przewodnika, wycieczki już na miejscu, ubezpieczenie i całą resztę.

zimek123456

Posty: 25

 
Moja firma będzie w tym roku organizować wczasy dla pracowników, ale jeszcze nie wiadomo z jakiego biura skorzystamy. Mamy już kilka typów, to znani w Polsce operatorzy, o uznanej marce.

tomeix

Posty: 23

 
Hmmm...jeśli mógłbym wybrać wycieczkę w jakieś miejsce, to bym zarezerwował sobie wczasy gdzieś na Północy, w Szwecji, albo w Laponii. Taki klimat mi bardziej odpowiada niż gorący Egipt;-) Wiem, jestem dziwny:D

kLIMERRRR5

Posty: 17

 
Jest trochę tych renomowanych biur podróży. W takich firmach nie trzeba się bać o jakieś bankructwa i tego typu sprawy. Jak firma przetrwała ponad 10 lat na rynku to można być spokojnym, że nic się nie wydarzy.

vokalek

Posty: 22

 
Ja się zdecydowałem na ofertę domku do wynajęcia w Finlandii, którą znalazłem na stronie www.planujemywakacje.pl. Lubię takie zaciszne miejsca na końcu świata:) Cenowo wyszło bardzo korzystnie, dojazd musiałem sobie zorganizować na własną rękę.

Siermtee45

Posty: 18

 
W zeszłym roku byliśmy całą rodzinką na Gran Canaria i powiem szczerze, że było jak w bajce. Piękny region, mógłbym tam zamieszkać na stałe. Temperatura iście wiosenna i tak tam ponoć mają przez okrągły rok....Ech, żeby w Polsce tak było:-)

kryzys

Posty: 19

 
Jeśli miałbym coś poradzić, to nie wybierajcie transportu autokarem, jeśli destynacja jest daleko:) Ja jechałem autokarem z biurem, do Portugalii i to była katorga...tyle godzin w podróży, że można zwariować.

Bączeak

Posty: 21

 
Oj powiem szczerze, że ja nie lubię jeździć z biurami. Takie zorganizowane wycieczki to nie dla mnie. Nie mam takiej swobody jaką bym chciał mieć, jak jadę z grupą. Wolę samemu. Spakować się i w drogę, nawet bez szczególnego planu, taki spontan jest najlepszy!

Ukilo00

Posty: 20