Wyjazdy na wyprawy nurkowe

Wyjazdy na wyprawy nurkowe

Hej, cześć. Zastanawiam się nad wycieczką na Galapagos żeby trochę ponurkować ;-) I teraz mam pytanie, jak byście polecili taki wyjazd zorganizować? U operatora na miejscu, czy przez jakieś polskie biuro? Co doradzacie – był ktoś w podobnej sytuacji?

Bhapo

Posty: 1

 
Ja mam dość duzy dyemat odnośnie tego czy lecieć gdzieś samemu czy jednak skorzystać z gotowych wyjazdów robionych przez biuro...to znaczy tak sam sam to bym nie jechał tak czy siak, na pewno bym chciał jakąś grupę zebrać, na pewno mam jednego kolegę który też by chciał ponurkować gdzieś dalej.

syrena88

Posty: 12

 
Wbrew pozorom jak się trafi z tańszym lotem to nawet taka wyprawa do Azji, czy Oceanii nie musi być super droga. Ale to jednak zawsze trzeba z dużym wyprzedzeniem zaplanować, zgrać sobie loty często gęsto z przesiadką w Niemczech. Jest trochę ogarniania na pewno.

Yuri20

Posty: 11

 
Chyba jednak póki co to nie jestem na takim nurkowym poziomie żeby się zapuszczać gdzieś dalej w jakieś większe i nieznane akweny. Może za kilka lat ;)

Lupusx

Posty: 8

 
Ja to ciągle jestem na etapie planowania kursu, to jest takie moje małe marzenie, żeby nauczyć się nurkować, ale jakoś ciągle nie mogę go zrealizować, może w tym roku się uda!

matek562

Posty: 10

 
Ja to pewnie jeszcze długo nigdzie nie wyjadę, dzieci mam na wychowaniu, dwójka w wieku przedszkolnym więc koszty są duże, a będą jeszcze większe jak pójdą do szkoły i na studia...:P

EpIon7

Posty: 20

 
Póki co to nurkowałem tylko u nas w kraju akurat na pojezierzu Pomorskim więc nawet nie na Mazurach, ale na pewno w tym roku gdzieś dalej się wybiorę, pozwiedzać inne akweny ;>

agapod17

Posty: 28

 
Jeszcze mam żywe wspomnienia z Vanuatu, jeśli ktoś myśli o miejscu do nurkowania to polecam właśnie to. Wyjazd organizowało biuro Feel Active z feelactive.pl. To mi w ogóle wszystko żona znalazła i załatwiała na naszą rocznicę ślubu....przyznacie, że żonę mam nie z tego świata? :)) Wszystko mi się podczas wyprawy podobało – dobra organizacja, dobry plan, idealnie też trafiliśmy z warunkami jeśli chodzi o pogodę.

labuh

Posty: 6

 
Powoli bo powoli ale planuję sobie wylot na wody Nowej Zelandii żeby tam ponurkować. Ale żeby to w miarę tanio wyszło jeśli chodzi choćby o przelot czy noclegi to naprawdę trzeba z wyprzedzeniem wszystko załatwiać.

wrrraak22

Posty: 4

 
Przy takich zorganizowanych wyjazdach przez firmę to bardzo ważne jest to z kim się leci, kto będzie opiekunem na miejscu, czy taki człowiek faktycznie potrafi nurkować, czy już kiedyś był w tym miejscu, czy zna języki...to dobrze jest zawczasu zweryfikować sobie.

wisła1905

Posty: 10