Hotele w Grecji oferty

Hotele w Grecji oferty

Witajcie. Pierwszy raz chcę pojechać za granicę na wakacje bez biura podróży. Szukam dla siebie i swojej drugiej połówki hotelu – nie musi być to all inclusive, ale żeby był wygodny, w przyjemnej lokalizacji...Coś polecicie?

Fowl1990

Posty: 17

 
Pierwszy raz byłam w Grecji zeszłej jesieni i było cudownie. Jest na Riwierze Greckiej taki hotelik jak Honorata, polecam. Na FB mają swój profil- www.facebook.com/hotelhonorata. Można poczytać opinie innych gości. Super obsługa, możliwość wcześniejszej, tańszej rezerwacji. Oferta dla klientów indywidualnych, ale też dla grup. Hotel całoroczny.

Proszek5

Posty: 17

 
W Grecji to mi się podoba Riwiera Olimpijska, bardzo ładny region. Ogólnie Grecja, ze swoimi winnicami, tawernami, plażami...perełka.

Dyduchrr

Posty: 16

 
Na riwierze greckiej jest sporo fajnych hotelików, mniejszych i większych...Trudno mi tutaj jakiś szczególnie polecić. Ogólnie oni tam wszędzie trzymają poziom, nikt nie chce do siebie gości zrazić, bo konkurencja jest przeogromna.

Paqu

Posty: 16

 
Spróbuj skontaktować się z hotelem Honorata Katerinii-Paralia na Riwierze Olimpijskiej, może będą mieli akurat wolne pokoje. Ich strona to www.hotel-honorata.com. Jeżdżę tam od lat, zawsze można tutaj liczyć na przyjazną, rodzinną atmosferę. W godzinkę można sobie stamtąd podskoczyć do Salonik, a w 1 minutę na plażę:P

Klarka4

Posty: 24

 
W tym roku znowu jadę do Grecji;-) Zakochałem się w tym regionie...wszystko mnie tu urzeka, od czystego morza, poprzez tawerny, życie nocne, a kończąc na gościnnych ludziach. Znowu zarezerwowałem sobie pokój w przytulnym hotelu Honorata w Katerinii. Godzinka od lotniska, przy autostradzie – łatwy dojazd. Więcej info na www.hotel-honorata.com. Miejsce idealne dla par na podróż poślubną, ale też dla rodzin z dziećmi.

kuBawodzu

Posty: 26

 
O tak, ja Grecję polecam bez gadania! ;)) Uroczy zakątek, to zwłaszcza Riwiera...W Katerinii-Paralia jest taki hotel o wdzięcznej nazwie – Honorata:> Warto sobie tutaj wynająć pokój. Blisko Morza Egejskiego, blisko życia kulturalnego, tawern, dyskotek, sklepów itd. Szczegóły na temat hotelu są na ich stronce www.hotel-honorata.com. Klimatyczne miejsce, można tutaj faktycznie odpocząć.

Tenesy90

Posty: 22

 
Koleżanka mi na weekend majowy poleciła hotel Honorata w Katerinii-Paralia i tam pojechaliśmy, było super! Obsługa na piątkę, bardzo mili ludzie tutaj pracują, dbają o swoich gości. Warto sprawdzić fejsa hotelu – www.facebook.com/hotelhonorata. Tutaj są informacja na bieżąco. Pozdrawiam!;->>

giena1977a

Posty: 26

 
W Grecji w sumie byłem tylko raz na wycieczce szkolnej w liceum i to jeszcze mieliśmy wtedy takiego pecha, że chyba pierwszy raz w historii tego kraju śnieg padał...:P

Walentyy45

Posty: 27

 
Jeśli sobie auto naprawię i przygotuję na dalszą trasę, to chyba wybierzemy się do Rzymu na kilka dni z żonką. Jeszcze tam nasze stopy nie stały:P W Grecji mieliśmy okazję być, ale nie wiadomo jakim cudem trafiliśmy na złą pogodę, więc trochę lipa...Nocowaliśmy w campingu, więc o hotelach to za wiele nie wiem....

waldek3551

Posty: 51