Organizator wycieczek do Portugalii

Organizator wycieczek do Portugalii

Witam.

Czy znacie jakiegoś dobrego organizatora wycieczek do Portugalii?

Będę wdzięczny za namiary.

Dzidzia

Posty: 7

 
Widzę, iż poruszyliście temat, jakim są wycieczki do Madera. Mogę mocno rekomendować wybór tego kierunku. Sama mocno wahałam się czy tam pojechać, bowiem taka wycieczka kosztowała zdecydowanie więcej niż standardowa. Zaryzykowałam i nie żałuję.

Mocno polecam.

szarky

Posty: 20

 
W sumie przedmiotem mojego zainteresowania całkiem niedawno także były wycieczki do Hiszpanii.

Ciekawiło mnie przede wszystkim to, na jak długi pobyt będzie mnie stać. Okazało się, że w konkurencyjnych cenach mogłem spędzić w Hiszpanii nawet 14 dni uwzględniając przelot samolotem, co jest bardzo odpowiednie :)

LiOx

Posty: 17

 
Zawsze wybieram wycieczki objazdowe, gdyż taki sposób wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem najbardziej mi odpowiada. Mogę zobaczyć rzeczywiście sporo nie wkładając w to przesadnie dużo wysiłku, co jest dla mnie rzeczywiście korzystne.

Polecam :)

protlum34

Posty: 10

 
Mając świadomość, iż coraz większą popularnością radują się wycieczki do Kaukazu postanowiłam wybrać ten kierunek. Zachęciłam do tego chłopaka i polecieliśmy z gigantyczną pomocą biura http://www.sjestatravel.pl. Teraz po zakończeniu pobytu możemy wydać opinię. Biuro podróży jest doskonałe i nie wahajcie się nawet wykupywać u nich wycieczki :) 100% zadowolenia.

Wielki Duch

Posty: 13

 
Ciekawiło mnie niedawno, w jaki sposób wyglądają wycieczki objazdowe samolotem. Chcąc się przekonać po prostu poszłam do biura i zapytałam o wszystkie szczegóły. Byłam niezwykle zaskoczona tym, jak wyczerpujące informacje pozyskałam. To się naprawdę ceni i zapamiętuje :)

Lupusx

Posty: 14

 
Wydaje mi się, że gdy ktoś chce przede wszystkim odpocząć po ciężkim roku to może zastanowić się nad korzyściami, które będą w stanie zaproponować im wycieczki do Portugalii. Osobiście wybrałem ten kierunek wakacji i nie żałuję. Nie zapłaciłem wspólnie z żoną przesadnie dużo w biurze podróży, a liczba atrakcji, z którymi mieliśmy do czynienia była naprawdę ogromna.

21gregorek

Posty: 10