Weekend nad morzem, gdzie?

Weekend nad morzem, gdzie?

Witam. Zamierzam wspólnie z dziewczyną spędzić weekend nad morzem.

Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni pensjonat?

sklepowa12

Posty: 17

 
Cześć.

Gdy chodzi o wakacje nad Bałtykiem to długo się nie waham, bo mam kilka obiektów, które udało mi się osobiście sprawdzić na przestrzeni kilku lat. Wszystkie znalazłem na stronie http://wakacjenadmorzem.pl, gdzie znajduje się oferta z noclegami właściwie na całym polskim wybrzeżu.

Z doświadczenia wiem, że warto zerknąć, bo można znaleźć niezłe okazje.

Warszawiak

Posty: 14

 
Witam serdecznie. Każdego roku staram się spędzić co najmniej jeden weekend nad morzem. Nad morze nie mam wcale blisko, ale mogę powiedzieć, że służy mi nadmorski klimat i wspaniałe powietrze. Nie od aktualnie wiadomo, że szum fal pozytywnie wpływa na układ nerwowy człowieka. Nad morze zawsze zabieram narzeczoną, a czasem udaje nam się namówić na wyjazd znajomych.

Tomcio

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Sam wielokrotnie spędzałem wakacje nad Bałtykiem i nie mam zastrzeżeń. Cieszy przede wszystkim bogata oferta noclegowa, która obejmuje między innymi liczne pensjonaty, hotele oraz kwatery prywatne.

Latem można równie dobrze rozbić namiot na polu i codziennie grillować :)

iDuri

Posty: 25

 
Witam serdecznie.
Długo zastanawiałem się nad tym czy majówka nad morzem będzie strzałem w dziesiątkę, albowiem chciałem wykonać niespodziankę własnej narzeczonej. Powiem szczerze, iż udało mi się zorganizować fajny majówkowy weekend niewielkim kosztem, albowiem ceny noclegów nie były przesadnie wysokie nawet podczas długiego majowego weekendu.

LiOx

Posty: 17

 
Hej.

Wczasy nad Bałtykiem weselą się znaczną popularnością także w mojej rodzinie, bowiem co roku decydujemy się na co najmniej kilkudniowy wypad nad polskie morze. Nie mam wątpliwości, że taki wypad ma walory prozdrowotne, a także pozwala po prostu oderwać się od codziennych obowiązków.

Wbrew pozorom nie wiąże się to z przesadnie olbrzymimi kosztami.

ciopix

Posty: 18

 
Witam. Kilka dni zastanawiałem się czy majówka nad morzem wypali ze względu na pogodę. W sumie nie pocieszał mnie fakt, iż wycofując rezerwację straciłbym 50%. Rozumiem też właściciela kwatery prywatnej, który nie chce stracić całości, gdy ktoś się wycofa z racji kiepskiej pogody.

Ania11

Posty: 15