Chciałbym coś zwiedzić w Kołobrzegu ?

Chciałbym coś zwiedzić w Kołobrzegu ?

Z których atrakcji w Kołobrzegu dla młodzieży i dzieci w ramach szkolnej edukacji warto skorzystać, może jakieś muzeum?

AlllB

Posty: 11

 
Tutaj w muzeum w Kołobrzegu dzieciaki się nie nudzą http://muzeum6d.pl. Lektor opowiada historie, można wcielić się w role kapitana statku, pełno doznań słuchowych, wzrokowych 3D, a nawet pachnące jabłka i wiatr:)

labuh

Posty: 13

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Świetne miejsce dla dzieci i nie tylko. Bo można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i oczywiście efektów specjalnych.

piehoot

Posty: 15

 
W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś niezwyklej góry nam wychodzą w wakacje:) Niemniej jednak w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, która tam była i niezmiernie chwaliła sobie to miejsce, że lepszych wrażeń to nie ma. Niezwykle spoko pomysł i bez wątpienia jego realizacja.

gienek44

Posty: 8

 
Poza muzeum spodobały nam się rejsy w Kołobrzegu. Niesłychanie oryginalny pomysł te meleksy i lektor, który opowiada ciekawostki, legendy, już dawno się tak dobrze nie bawiłam. Kino umywa się do tego, których emocji dostarcza nam muzeum.

kurolllll

Posty: 35

 
Słyszałem właśnie, iż całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, niemniej jednak i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, wcześniej za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, jakie muszę odwiedzić z rodzinką.

eXtreme23

Posty: 23

 
Wrażenia ekstra, tak więc ja też przyłączę się do polecenia tego miejsca. Niesłychanie pomysłowe muzeum w Kołobrzegu, jakie koniecznie trzeba odwiedzić. Zwiedzanie go to jedna wielka niespodzianka, nie wiadomo z czym za chwilę się zetkniesz. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.

micko

Posty: 16

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam wielokrotnie:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Lecz faktycznie polecam.

090913123

Posty: 14

 
Chyba nie ma lepszych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu jak to muzeum. Poza tym organizują jeszcze inne wycieczki, można zwiedzić cały Kołobrzeg i dowiedzieć się sporo cennych rzeczy na temat miasta. Moim dzieciom bardzo się podobało, teraz mamy zamiar skorzystać z podobnej atrakcji w Poznaniu.

emqi

Posty: 15