Potrzebuje namiary na biuro podróży, tanio !

Potrzebuje namiary na biuro podróży, tanio !

Będziecie tak dobrzy i podzielicie się swoimi doświadczeniami na temat biur turystycznych? Zależy mi na opiniach odnośnie biur organizujących trekking w takich górach jak Alpy, albo Dolomity. Chciałbym tam wyjechać z żoną, natomiast tak na własną rękę to troszkę strach. Jednak lepiej w jakiejś zorganizowanej grupie.

duncejj

Posty: 31

 
Niezmiernie dobrze wspominam nasz ostatni wyjazd w Pireneje. Pojechaliśmy tam z małżonką pierwszy raz i było warto. Jeśli chodzi o biuro to po raz kolejny byliśmy z www.apter.pl. Trasa którą przygotował dla nas pan przewodnik była niesłychanie urozmaicona. Nocowaliśmy także w górskich schroniskach, jak też w ekskluzywnych hotelach. Organizacja po prostu doskonała, precyzyjna.

Należałoby pojechać właśnie z nimi.

maarcusKing

Posty: 27

 
Jeżeli chodzi o wyjazdy na Kebnakaise to rzeczywiście niewiele firm się tym zajmuje. Długo poszukiwałem ekipy, jaka by się tego podjęła, natomiast okazało się, iż są takie biura. Poza krąg polarny wyjechałem z ludźmi z www.apter.pl. Kapitalna organizacja, rzeczywiście ta ekipa wie o co tutaj chodzi. Fachowa firma, jaka systematycznie robi wyjazdy w inne części Europy. Robią wycieczki w Alpy, Apeniny, Pireneje, są wszędzie.

Polecam.

anex

Posty: 32

 
My z grupą przyjaciół, byliśmy w zeszłym roku na wycieczce w Alpach w wariancie plecakowym, czyli podróż przebiegała od jednego schroniska do kolejnego. Polecam takie coś jak będziecie mieli okazję. Spacerując górskimi łańcuchami naprawdę można poczuć ten nienormalny klimat gór, którego na nizinach nie ma szans odnaleźć. W ogóle pożądane byłoby wybrać się w Alpy, ludzie tam są bardzo otwarci na pieszych turystów, a co do krajobrazów to nic jedynie mocno naładować aparat przed wyjazdem!

ltomzik

Posty: 48

 
Mogę coś powiedzieć na temat wycieczek w Dolomity. Bardzo polecam! :) Byliśmy tam z dziewczyną w zeszłym roku i po prostu rewelacja. Jest to tak malowniczy region, że z całym szacunkiem dla Beskidów, natomiast wymiękają przy Dolomitach...Akurat obydwoje lubimy aktywnie wypoczywać, więc dla nas takie wczasy z trekkingiem to była idealna opcja.

asdamk24

Posty: 45

 
Kiedyś byliśmy z żoną na takim zorganizowanym poprzez biuro wyjeździe w Pirenejach i było super. Pogoda niewątpliwie dopisała, niemniej jednak najważniejsze były takie kwestie typowo logistyczne jak transport bagażu, noclegi, jedzenie i niewątpliwie praca przewodnika. Pan, który nas oprowadzał miał nie jedynie olbrzymią wiedzę, niemniej jednak też niespożyte siły (a swoją drogą już koło pięćdziesiątki był). Z takim przewodnikiem to człowiekowi w ogóle czas szybciej mija i nawet największe podejścia pod szczyty nie takie straszne:)

1AdamoSk

Posty: 31

 
Cześć.

Na trekking w Alpach namówili mnie znajomi i dobrze, że dałem się namówić. Wyjechaliśmy późnym latem z firmą http://www.apter.pl. Wszystkie sprawy organizacyjne zostały dopięte na ostatni guzik. My akurat byliśmy z grupą niezwyklej zaawansowaną, więc trasy przygotowane dla nas były dość trudne, lecz właśnie poprzez to piękne.

Widoki to poezja, po to się jedzie w góry!

Orolniki

Posty: 31

 
W Alpy to my raczej z całą rodzinką zimą na narty wyjeżdżamy. Jeszcze się jesienią, albo latem nie zdarzyło tam wpaść, a w sumie szkoda. Mogłoby być fajnie. Pejzaże na pewno zupełnie inne niż podczas śnieżnej zimy, kiedy wszystko jest przykryte białym puchem. Jest to jakaś myśl, może zmienimy plany i oprócz na narty wyjedziemy na trekking:)

Dzięki!

Rimano

Posty: 41

 
Ja się trekkingiem zaraziłem dopiero w zeszłym roku:) Zacząłem od wędrówek po Bieszczadach, zaś dokładnie od Rytra, zaś obecnie mam plany bardziej odważne, czyli podbijanie Gór Skandynawskich. Aktualnie mam na oku jedno biuro, jakie już kilka takich wycieczek zorganizowało i jestem dobrej myśli. Z tego co czytam na ich stronce, to mają dobre opinie od wcześniejszych turnusów.

Haruwka2

Posty: 24

 
No hej!

Czołem piechurom:) Mam w planach wyjazd w Apeniny, niemniej jednak nie wiem co z tego wyjdzie. Póki co na swoim koncie mam zwiedzanie takich gór jak Alpy, Pireneje, oraz nie ulega wątpliwości polskie Tatry, Karkonosze i Beskid Śląski. Co do konkretnego biura, to byłem dotychczas z jednym www.apter.pl i było całkiem w porządku. Mogę ich polecić jak ktoś chce gdzieś dalej wyjechać.

Z tego co wiem robią nawet wycieczki w Góry Skandynawskie.

LLardmen

Posty: 31