czarter katamaranu

czarter katamaranu

Czarter jachtu motorowego na dobrych warunkach u armatora na Malcie, Cyprze...w tamtych destynacjach – ktoś, coś? Jeśli możecie podpowiedzieć firmę, która ma doświadczenie w organizowaniu takich łodzi, to będę wdzięczny za info!

alek44

Posty: 3

 
Mam trochę rozterek teraz w związku z wakacjami, bo jest tak dużo możliwości jeśli chodzi o czarter, że naprawdę trudno jest mi się zdecydować na coś jednego konkretnego. Na pewno pewną barierą będzie cena, na Karabiny to raczej nie będę sobie w stanie pozwolić...ale sama Europa też daje sporo opcji do żeglowania.

Buła

Posty: 4

 
Na pewno będę chciał w niedalekiej przyszłości przetestować katamaran w Grecji, czy na wodach chorwackich, ale jeszcze nie wiem ani skąd go będę wynajmował ani kiedy.

jaserek5

Posty: 13

 
Nie mam za dużych doświadczeń w tym temacie, jeszcze nigdy własnego jachtu nie czarterowałem chociaż na pewno marzy mi się coś takiego, duża niezależność, człowiek jest sam sobie sterem. Póki co uczzestniczyłem tylko w zorganizowanych rejsach.

codePerformance

Posty: 8

 
Różne ludzie mają opinie ale mi się najlepiej pływa jachtem motorowym. Taki czarter na bardzo dobrym poziomie organizuje Manta ze strony manta-yachting.pl . Szczególnie mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o Chorwację i tamte wody, tamtych armatorów – cenowo jest przystępnie, a jachty motorowe mają naprawdę klasowe tutaj.

kk1111

Posty: 34

 
To niesamowite jak ludzie potrafią się od siebie różnić jeśli chodzi o opinie i gusta...Mnie się na przykład na szwedzkich wodach totalnie nie podobało ale już mój znajomy tylko tam czarteruje jacht. Totalnie go nie rozumiem. Ktoś ma podobnie? :)

Hoteowo24h

Posty: 14