wakacje last minute Mielec

wakacje last minute Mielec

Dobry dzień, czy plany na wakacje w 2015 roku już poczynione? :) Ja powoli się zabieram za temat. W jakim biurze w Mielcu mają ciekawe oferty na przyszły sezon, ktoś może się już orientował?

Wygodniś22

Posty: 12

 
Z tego co wiem to teraz się opłaca takie wycieczki rezerwować online i już wiele osób z tego korzysta, także te biura stacjonarne to raczej są już tylko po to, żeby się czegoś osobiście dopytać itd.

Klarka45

Posty: 11

 
Cześć. Ja już mam załatwioną wycieczkę na wakacje 2015 ;-) Warto już sobie na długo przed terminem ogarnąć takie rzeczy bo dają duże rabaty. Mi dali aż 50 procent zniżki na wyjazd na Gran Canaria w biurze przy ulicy Pisarka 12 (odlotowepodroze.pl). Mam paru znajomych, którzy co roku latają sobie właśnie na Kanary i chwalą to miejsce, więc też spróbuję, sprawdzę. Pozdr.

Zygz45

Posty: 18

 
Ja to zaszalałem i wykupiłem sobie zimowe wakacje na Kubie :) Wylatujemy z dziewczyną 9 grudnia z Krakowa, na 7 dni, organizacją zajmuje się tutaj Exim. Co do biura to znaleźliśmy taką ofertę w firmie na ulicy Pisarka w Mielcu (jest to ogólnopolskie biuro podróży odlotowepodroze.pl). Fajnie prowadzone biuro, z miłą i kompetentną obsługą. Dokładnie nam opisano szczegóły dotyczące zakwaterowania, wyżywienia, transportu i tak dalej.

Damianek34

Posty: 30

 
Proponowałbym podejść sobie na ulicę Pisarka do ogólnopolskiego biura podróży. U nich jest bardzo dużo ofert, praktycznie wszystkie możliwe kierunki świata. Ja tutaj znalazłem last minute do Turcji i było fantastycznie. Cała oferta jest też na ich stronie dostępna – odlotowepodroze.pl. O nic nie musiałem się martwić, wszystko miałem zapewnione. Teraz raczej zresztą nie ma lipy z organizatorami, jest duża konkurencja, więc każdy się stara, żeby klient był zadowolony w stu procentach.

Kolekcjoner

Posty: 22

 
Jeśli miałbym wykupować sobie znowu jakąś wycieczkę to na pewno nie tak jak kiedyś czyli autokarem :P Tylko opcja samolotowa w moim wypadku wchodziłaby w grę.

Rrobo159

Posty: 31

 
Fajnie doradzają odnośnie wycieczek w ogólnopolskim biurze na ul. Pisarka 12 (odlotowepodroze.pl). Trafiłem tam ostatnio zupełnie przez przypadek, bo akurat byłem w okolicy to zaszedłem. Znaleźli mi wyjazd na narty w moje ulubione Alpy Francuskie ze zniżką. Jadę na początku stycznia. U nich faktycznie można zaoszczędzić bo mają oferty od różnych organizatorów, także w jednym miejscu masz praktycznie do całej oferty rynku, w tym do wszystkich Promo.

RasiakNorris

Posty: 19