Czy parking Okręcie jest strzeżony?

Czy parking Okręcie jest strzeżony?

Witam.

Czy znacie jakiś parking na lotnisku Okęcie, a odpowiednio w jego najbliższym otoczeniu?

Jaki polecacie?

fruster

Posty: 13

 
Długo rozglądałam się za sprawdzonym parkingiem na Okęciu aż ostatecznie wybór padł na http://www.parkingokecie.eu. Zwracałem nadzwyczajną spostrzeżenie na ceny, które obowiązują na paru parkingach. W tym wypadku cena okazała się bezkonkurencyjna.

Niezmiernie mocno polecam ich usługi!

Zlomex

Posty: 33

 
W mojej opinii parkingów na lotnisku Okęcie jest stosunkowo sporo. Nigdy nie zdarzyło się mi, że zabrakło dla mnie miejsca parkingowego. Wydaje mi się, iż taki problem po prostu nie istnieje lub jest naprawdę niesamowitą rzadkością, co dobrze świadczy o porcie lotniczym.

AlllB

Posty: 15

 
Planowałem niedawno kilkudniowy pobyt za granicą, niemniej jednak nie uśmiechało mi się przyjeżdżanie na lotnisko autobusem. Kolega podsunął mi znakomity pomysł – zarezerwuj parking w pobliżu lotniska Okęcie w atrakcyjnej cenie. Wiecie co? Udało mi się zarezerwować miejsce parkingowe na 7 dni na strzeżonym parkingu. Zapłaciłem tylko 49 pln!

sklepowa12

Posty: 17

 
Ze swojej strony dodam, że najważniejsze podczas wyboru parkingu na kilka dni jest to, aby był strzeżony oraz monitorowany.

Dzięki temu każda osoba korzystająca z portu lotniczego będzie miała pewność, iż jego samochód jest bezpieczny. Z własnego doświadczenia wiem także, że warto z wyprzedzeniem zarezerwować taki parking.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Parkingów na lotnisku Okęcie jest rzeczywiście niezliczona ilość, więc wybór jest szeroki. Z tego powodu zupełnie nie rozumiem narzekań związanych z wyborem. Osobiście kieruję się przede wszystkim cenami, natomiast zarówno bliskością do terminala. Sprawdźcie oferty różnych parkingów w sieci.

Abyss

Posty: 20

 
Miałem do czynienia z naprawdę niesłychanie wieloma firmami, jakie świadczą usług parkingowe w pobliżu lotniska Okecie. Parking Okecie to konieczność dla wszystkich, którzy docierają swoim samochodem na lotnisko, a więc także dla mnie.

Polecam wybierać monitorowane parkingi, jakie są jednocześnie strzeżone przez kompetentną osobę. To zawsze większe bezpieczeństwo.

GGregbard

Posty: 13

 
Długo zastanawiałem się nad tym, jaki parking Okecie wybrać z racji mojego wylotu na 3 dni za granicę. Chciałem pozostawić auto blisko lotniska na parkingu strzeżonym i monitorowanym, aby potem wygodnie wrócić do mieszkania pod Warszawą. Udało mi się to.

Ania11

Posty: 15