wycieczki all inclusive

wycieczki all inclusive

Szukamy poza Europą wycieczek all inclusive. Chodzi nam o jakiegoś fachowego organizatora. Może Azja? Jak coś polecacie, czekamy :)

mikuser

Posty: 8

 
Jeżeli planujecie spędzić wakacje all inclusive w Azji to polecam tego organizatora http://clubmed.pl. W naszym wypadku sprawdził się świetnie. Z tyloma atrakcjami jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia.

Kitas

Posty: 5

 
Oczywiście, że korzystniejsza i nie ma się nad czym zastanawiać. Dzieciom zawsze chce się pić i coś słodkiego ;) Osobiście jestem za wycieczkami rodzinnymi all inclusive, ponieważ mam3 dzieci i dobrze wiem, że gdybym miała odwiedzać tamtejsze sklepy, musielibyśmy wracać do domu zdecydowanie wcześniej :D

Dervyl

Posty: 23

 
Instruktorzy to podstawa w czasie takiego pobytu. Jak jesteś amatorem, to oczywiście tym niezwyklej trzeba zwracać uwagę na to, która to dokładnie oferta wycieczek all inclusive. Nie polecam mało znanych organizatorów.

Garguł12

Posty: 5

 
Sami przekonaliśmy się, że to nie taka prosta sprawa wybrać się bez sprawdzonej oferty z dzieciakami na egzotyczne wakacje. Też uważam, że nie ma to jak wakacje rodzinne all inclusive, a już tym bardziej z jakąś opieką :)

messi10

Posty: 10

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Sporo atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Cudownie się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

Jasio234

Posty: 9