Komfortowe noclegi Poznań

Komfortowe noclegi Poznań

Witam serdecznie, poszukuje noclegu w Poznaniu, zależy mi na tym aby był on tani, może wiecie gdzie taki znajdę?

DiD3K

Posty: 13

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na znalezieniu pięknego hotelu tak jak piszą wyżej w komentarzach również zależy mi na kosztach, więc jeśli wiecie gdzie znajdę tani hotel to dajcie mi znać.

Mam nadzieję, że mi pomożecie, czekam z niecierpliwością, z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Snaco

Posty: 19

 
Cześć, co myślicie o mieście Poznań?

Znacie w nim jakiś dobry hotel, który posiada bardzo rozsądne i korzystne ceny? Mam nadzieję, że polecicie mi takowy, czekam z niecierpliwością na wszelkie wypowiedzi i porady, mam nadzieję, że mogę na was liczyć!

Zlomex

Posty: 33

 
Dzień dobry, niezwykle chciałbym zabrać moją rodzinę do poznania, jednak nie wiem w którym hotelu winniśmy się zatrzymać i byłbym wam w związku z tym niezwykle wdzięczny jeśli zechcielibyście polecić mi jakiś niedrogo hotel, który ma wszelkie spełnione standardy.

Czekam na wszelkie odpowiedzi z niecierpliwością, pozdrawiam i dziękuję.

apepsi1983

Posty: 21

 
Poszukuje hotelu w Poznaniu, gdyż muszę koniecznie w tym miejscu spędzić całe dwa tygodnie, jeśli wiecie gdzie się znajduje tani hotel to bardzo was proszę abyście udzielili mi takowej informacji w poniższych komentarzach.

Pozdrawiam i dziękuję!

hybris4

Posty: 26

 
Dzień dobry, niezmiernie zależy mi na odszukaniu pięknego hotelu tak jak piszą wyżej w komentarzach również zależy mi na kosztach, więc jeżeli wiecie gdzie znajdę tani hotel to dajcie mi znać.

Mam nadzieję, że mi pomożecie, czekam z niecierpliwością, z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

vincek

Posty: 18

 
Dzień doby, możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu jeżyce ?

Moja córka ma w nim spędzać każdy weekend, bowiem studiuje zaocznie w Poznaniu i tak będzie jej wygodniej. W trosce o dobro mojego dziecka chcę poznać opinię na temat danego hotelu. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

mikesmith0103

Posty: 32