Szukam ciekawych atrakcji w Poznaniu ?

Szukam ciekawych atrakcji w Poznaniu ?

Ktoś był w tym nowym muzeum z hologramami w Poznaniu? Jeszcze się nie wybrałem, jakie macie wrażenia?

AliGGG

Posty: 7

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, jakie potrafi połączyć wyśmienitą rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

Duzydom

Posty: 20

 
Tu byłam więc polecam i to niezmiernie gorąco wszystkim http://blubry6d.pl. To jedna z nowo powstałych atrakcji w Poznaniu, gdzie pożądane byłoby zabrać całą rodzinę. Muzeum zrobione w 3D z hologramami itp. rzeczy.

@rebk67

Posty: 15

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

Klarka4

Posty: 24

 
Na urodziny dla dzieci w Poznaniu to najlepsze miejsce, sama jeszcze nie korzystałam z tej atrakcji, niemniej jednak moja córcia była na urodzinach koleżanki i wrażenia przyniosła niemałe wciąż coś wspomina. Zatem sama też będę chciała sięgnąć z tej oferty. Tak czy w przeciwnym razie miejsce arto odwiedzić. Pozdrawiam i polecam.

ero88

Posty: 10

 
Na urodziny dla dzieci w Poznaniu to najlepsze miejsce, sama jeszcze nie korzystałam z tej atrakcji, ale moja córcia była na urodzinach koleżanki i wrażenia przyniosła niemałe wciąż coś wspomina. Dlatego sama też będę chciała skorzystać z tej oferty. Tak czy inaczej miejsce arto odwiedzić. Pozdrawiam i polecam.

Fajaczek

Posty: 33

 
Jak ktoś szuka muzeum w poznaniu z oryginalną wystawą to też proponuję to właśnie. Miałam okazję być tam z rodzinką, znakomity sposób, żeby zachęcić dziecko do chodzenia na różnego rodzaju wystawy:) Ta jest oryginalna, 3D z wrażeniami nawet zapachowymi. Po prostu trzeba tam pójść i tyle, nie da się tego opowiedzieć;)

ZaNK3R

Posty: 21

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była niezwykle dobra decyzja. Dzieci zachwycone, znakomicie się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Świetne przygotowanie.

apepsi1983

Posty: 16