Szlak na rysy

Szlak na rysy

Dzień dobry. Interesuje mnie szlak na rysy, dzięki któremu szybko znajdę się po słowackiej stronie gór. Znacie taki?

Trener

Posty: 4

 
Z mojego punktu widzenia istnieje zaledwie jeden szlak na kościelec, który jest godny zarekomendowania. Postaram się przedstawić go wkrótce, gdy będę dysponował nieco większą ilością wolnego czasu.

TomekK

Posty: 8

 
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście o szlakach na rysy dowiedzieli się choćby z ogólnodostępnych źródeł tj. Internet. Jestem w pełni przekonany, że będziecie w stanie odszukać niesłychanie mnóstwo przydatnych informacji. Przynajmniej tak było w moim przypadku, co postanowiłem stwierdzić :-)

olek54

Posty: 7

 
Ze swojej strony rekomenduję przełęcz pod chłopkiem, na którą wybrać się zdecydowałam po lekturze tego wpisu: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-mieguszowiecka-przelecz-pod.html. Poczytajcie, bo zawiera wiele przydatnych informacji :)

basiulka45

Posty: 7

 
Spodobała mi się dolina gąsienicowa szlaki, którymi mogłem do niej dotrzeć były bardzo zróżnicowane. W związku z tym wyprawa w tym kierunku nawet kilkukrotna miałaby spory sens z punktu widzenia miłośników gór. Polecam serdecznie ten kierunek :)

propek1

Posty: 7

 
Mam przetestowany przez siebie szlak na kościelec, który w największym stopniu przypadł mi do gustu. Jestem święcie przekonany, że macie, podobniej jak ja, swoje ulubione szlaki.

syrena88

Posty: 8

 
Mam świadomość, że preferowany przeze mnie szlak na szpiglasowy wierch nie należy do grona najpopularniejszych, niemniej jednak właśnie na tym polega jego urok. Wydaje mi się, że może spodobać się również Wam, a w związku z tym chętnie prześlę Wam opracowaną trasę chociażby na adres e-mail :)

propek1

Posty: 9