wakacje last minute

wakacje last minute

Promocje last minute – gdzie szukać? Powiem, że najchętniej wybrałbym się do Maroko, albo Egiptu...jeszcze tam nie byłem. Jeśli macie jakieś sprawdzone biuro, które dba o wszystko i ma dobre hotele w ofercie to piszcie.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Warto na pewno popytać znajomych, może akurat ktoś coś będzie wiedział na temat fajnych promocji. Nigdy nie wiadomo ;-) Warto sprawdzić i choćby przez FB spytać.

sklepowa12

Posty: 17

 
Nie znam takich stron, to znaczy pewnie przeglądałem jakieś tego typu, ale teraz mi adresy do głowy nie przychodzą. Jak już to staram się szukać promocji na zakupach grupowych, można na coś trafić.

Klarka34

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o Europę to już praktycznie we wszystkich ciekawszych miejscach byłem, teraz to mnie kusi Ameryka Południowa, tam jest wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Może się uda w przyszłym roku tam wyjechać.

kLIMERRRR5

Posty: 17

 
Ja to bardzo lubię jeździć na Bałkany, tam jest stosunkowo tanio, a hotele naprawdę klasa światowa. Można sporo ciekawych promocji znaleźć do Bułgarii czy Chorwacji w sieci.

ZzzzZ_34

Posty: 20

 
Ze dwa lata temu byłem zimą na wakacjach w Egipcie i powiem, że naprawdę jest to fajna sprawa. W Polsce wszyscy marzli, a ja się opalałem :)) Ale to ofertę wtedy znalazłem jakoś przez znajomego, który miał sprawdzone biuro i mi podpowiedział z kim lecieć.

BerciQ89

Posty: 17

 
Nie ma się co bać wyjeżdżać za granicę, teraz te biura naprawdę zapewniają wszystko, tylko oczywiście trzeba postawić na sprawdzonego organizatora a nie na firmę, która powstała wczoraj i zbankrutuje jutro :P Trochę rozsądku.

aplay99

Posty: 8