wycieczki objazdowe do egzotycznych krajów

wycieczki objazdowe do egzotycznych krajów

W przyszłym roku chcę zabrać rodzinę na jakiś zagraniczny wywczas i w związku z tym szukam już sobie biura podróży, gdzie można za przystępną cenę wykupić wakacje. Ktoś coś podpowie?

miko_poz

Posty: 16

 
Dużo jest tych biur, trudno mi jakieś wyróżnić. Jeździłem z różnymi przewoźnikami i nie narzekam, wszędzie starali się dbać o klienta, bo dobrze wiedzą, że konkurencja jest duża i nie można sobie na wpadki pozwolić.

Klarka45

Posty: 21

 
Dobre doświadczenia mam z pilotami z biura wycieczek Wycieczki z Nami -www.wycieczkiznami.pl. można zamawiać wyjazdy internetowo lub telefonicznie. Przejrzyste warunki i konkretne rabaty. Byłem z nimi w Turcji i teraz planuję sprawdzić ten 11 dniowy wyjazd do Chin, jeszcze nie byłem w tamtych rejonach, trzeba to nadrobić ;>

iSoyer3

Posty: 19

 
Powiem, że nawet sporo jest takich egzotycznych wycieczek w ofercie biur. Ostatnio sprawdzałem kilka stron i takie kierunki jak Kenia, Etiopia, czy Kambodża robią wrażenie. Fajnie byłoby kiedyś odwiedzić choć część z tych miejsc. Kto wie...;)

namok

Posty: 14

 
Na rynku biur podróży rzeczywiście widać ostatnio ożywienie. Pojawia się tych firm tyle co marketów spożywczych, cała masa. Trudno teraz wybrać kogoś dobrego z takiego nawału ofert.

Siwek

Posty: 23

 
Teraz te biura to dbają o wszystko, o nic nie trzeba się martwić. Dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenia, zwiedzanie...wszystko jest zagwarantowane.

yetsize22

Posty: 18