Polećcie miejsce na mazurach

Polećcie miejsce na mazurach

Poszukuję fajnego wypoczynku na mazurach, nie lubię jedynie siedzieć natomiast wolę aktywnie coś porobić. Choćby pochodzić i pooglądać ukształtowanie terenu. Może jakieś ciekawe jeziorka czy coś co możne obczaić. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje i polecenia z waszej strony.

Woodnik64

Posty: 24

 
Na mazurach jak będzies to koniecznie odwiedź Krutyń. http://www.splywy.wer.pl/o-krutyni.html tu masz niezwykle ciekawie przedstawioną Kutynię wraz z atrakcjami na jakie możesz liczyć, ja tam byłam z dzieciakami i mężem dwa lata temu na spływie kajakowym i było rzeczywiście bajecznie. Już cen nie pamiętam, bowiem mąż płacił lecz wiadomo, że po dwóch latách to się mogło zmienić więc warto napisać do kogoś jak cię bawi taki typ spędzania czasu, a jak nie to sama okolica jest warta zobaczenia.

zakk87

Posty: 37

 
Mazury to niezwykle ciekawa okolica, natomiast ja tam jestem tylko przejazdem i nie sporo mogę polecić, na pewno napisze jeszcze ktoś kto się bardziej zna i umie wyłapać i przedstawić w całości to co trzeba koniecznie zobaczyć. Możesz się powołać też na jakieś przewodniki internetowe, albo fora tylko poświęcone tpodróżom po mazurach. Ja zawsze wybieram drogę podróży na podstawie fotografii z neta, bowiem to od razu widać mniej więcej czego się można spodziewać natomiast gdzie raczej nie należałoby się kierować. Spróbuj poszukać fotek ;)

majer111

Posty: 38

 
Na mazury czy w góry, najistotniejsze aby mieć przy sobie ukochaną osobę xD mi wystraczy mój kochany mężuś i nigdy nie planuje żadnego wyjazdu na kilka dni przed, zawsze jak coś zobaczę to tam jadę, jak coś przykłuje nasz wzrok to ma wygrane ;) Wiem, iż może omijamy jakieś fajne miejsca jednak można przynajmniej troszkę poszaleć i mieć taką pewność, iż nigdzie się nie musisz spieszyć i możesz się walnąć na trawie, leżeć, jeść i weselić się przyrodą, a to jest to co lubimy z kochanym najniezwyklej – spontany!

EeZnak

Posty: 27

 
Jak mazury to może nad jezioro jedź, albo na pływ kajakowy? Ja byłam jakiś czas temu na takim spływie http://www.splywy.wer.pl tutaj masz więcej info. Jest to faktycznie tanie, aby wynajać taki kajak, zaś nie trzeba mieć żadnego pozwolenia czy opłaty za samo pływanie ;-) taki spływ zajmuje conajmniej kilka godzin, tym niezwyklej jak nie robi się tego wyczynowo, tylko po prostu macha wiosłami i raduje się przyrodą. Ja na przykład pływałam tak wolno, iż mogłam robić zdjęcia ważkom, które tam latały, albowiem je uwielbiam.

mikesmith0103

Posty: 32

 
Na mazurach jak będzies to koniecznie odwiedź Krutyń. http://www.splywy.wer.pl/o-krutyni.html tu masz niezmiernie ciekawie przedstawioną Kutynię wraz z atrakcjami na jakie możesz liczyć, ja tam byłam z dzieciakami i mężem dwa lata temu na spływie kajakowym i było rzeczywiście bajecznie. Już cen nie pamiętam, albowiem mąż płacił ale wiadomo, iż po dwóch latách to się mogło zmienić więc pożądane byłoby napisać do kogoś jak cię bawi taki typ spędzania czasu, a jak nie to sama okolica jest warta zobaczenia.

Valfiewrno

Posty: 26

 
Głupie jest wybranie się namazury bez jakiego kolwiek planu :P przecież mazury to wielki teren natomiast nie jedne miasto i wszystko się odnajduje obok siebie. Tutaj atrakcje są między wsiami i nie zawsze prowadzą do nich jakies dobrze widoczne drogi. Nie pragniesz chyba przegapić czegoś super jedynie zatem, że nie zostało wpisane w twój gps czy nie stoi przy drodze jebistny znak „skręć tutaj“. Każdy lubi coś innego, zatem szukaj aż znajdziesz ;) okolica jest jak najbardziej ciekawa i fajna, zatem wiem, że coś znajdziesz.

uiids

Posty: 35

 
Strasznie uwielbiam wszelkiego rodzaju wycieczki zaś tym bardziej te, które mogę sama zaplanować zaś płaci za nie ktoś inny, lecz dobra :P co do mazur, to nie byłam nigdy tak na dłużej aby móc spisac własne ulubione miejsca więc nie polecę tobie nic konkretnego, tylko tyle, że koniecznie musisz zobaczyć z lotu ptaka wszystkie te jeziorka ;) fajna sprawa ja dwa razy leciałam t=na tym terenem, jak lotnią zaś raz awionetką i było faktycznie czadowo. Nie dla mnie akurat chodzenie między drzewami, ja lubię adrenalinę!

wisiek

Posty: 30