pojedź na tanie wakacje

pojedź na tanie wakacje

Kusi i nęci mnie Ameryka Południowa...duża w tym zasługa WC, którego programy oglądam namiętnie. Jak wyjechać w ten region świata i znaleźć tam nocleg? Ktoś może jeździł do Brazylii, Argentyny, Ekwadoru...?

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Teraz podróżowanie jest bardzo proste zwłaszcza po Europie, można w większości miejsc pojechać na własną rękę. Trochę się problem zaczyna poza kontynentem, bo albo paszport, albo wizy...co chwila jakieś problemy się robią.

SzczesliwaMama

Posty: 31

 
Mi się marzą Kanary teraz zimą. Ale nie wiem czy się uda znaleźć czas, już nie chodzi nawet o pieniądze, ale o wolne w pracy bardziej. Szef już ostatnio krzywo na mnie patrzył jak brałem dwa dni wolnego...Kapitalizm proszę ciebie. :P

Barbarzynca

Posty: 24

 
Ponoć Turcja teraz się cieszy wzięciem, i w sumie nie jest to jakoś daleko, łatwo dotrzeć nawet na własną rękę. Poważnie się zastanawiam nad tym krajem, bo planuję urlop w maju.

Lalka

Posty: 18

 
Sporo jest w sieci wyszukiwarek hoteli, są specjalne portale gdzie można sobie wszystko porezerwować i już opłacić online. Możliwości jest dużo. Pozdr.

Skuteczność

Posty: 37

 
My od wielu lat z żoną jeździmy na Bałkany samochodem. Może nie jest to najwygodniejsze, ale tak prawdę powiem, że wcale do Chorwacji się jakoś długo nie jedzie, a noclegi i w ogóle życie tam jest dość tanie.

Deffik

Posty: 21

 
Praktyczne podpowiedzi dla podróżujących publikują w serwisie www.pintrip.pl. Nie wiem czy kojarzysz tę stronkę? Ja ich odkryłem w zeszłym miesiącu. Dobra opcja dla ludzi, którzy lubią sobie samemu organizować wyjazdy. Jest tu dostęp do hoteli i połączeń samolotowych, czego więcej potrzeba, żeby wyjechać? No...w sumie wizy niestety do wielu miejsc świata, ale na stronie tłumaczą jak ją załatwić, także o tyle dobrze.

Saren77

Posty: 22

 
Ja to mam o tyle fajnie że mam znajomych, którzy mieszkają w Salonikach, więc na wakacje co roku praktycznie jeżdzę do nich. Oni też mnie odwiedzają i tak to. ;)

Elumino56

Posty: 19