Tajlandia birma wycieczki

Tajlandia birma wycieczki

Znacie może jakieś biuro, które gwarantuje tzw. wycieczki do Azji indywidualnie skrojone? Wiele mówi się teraz o takich ofertach :)

Lechu_351

Posty: 2

 
W ramach wycieczek do Azji indywidualnie skrojonych to chyba nieco posuchy u nas. Nie chce mi się wierzyć, żeby jakieś biuro podróży udostępniało taką ofertę. Może się mylę.

warter88

Posty: 8

 
W ramach wycieczek do Azji indywidualnie skrojonych to chyba nieco posuchy u nas. Nie chce mi się wierzyć, żeby jakieś biuro podróży udostępniało taką ofertę. Może się mylę.

Dzidzia

Posty: 7

 
Słoneczne wyspy w Tajlandii to idealny sposób, żeby odpocząć. Takie wakacje to prawdziwe wakacje. Polecam każdemu, kto nie ma pomysłu. Z cenami nie jest najgorzej, można poszukać tańszego biura lub zdecydować się na indywidualny wyjazd.

syrena88

Posty: 12

 
Nam zależy na czymś faktycznie bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, bowiem w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, które nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. Inaczej spać spokojnie nie będziemy mogli :D

alujas

Posty: 11

 
Też szukam oszczędności, lecz nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za mnóstwo mam do stracenia :) Naturalnie nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, lecz wycieczki zorganizowane to z pewnością lepszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Jak szukacie porządnej ceny podwodnych wakacji to polecam Tajlandię, a dokładnie tę agencję turystyczną http://thailand-trips.pl. Super miejsca organizują na nurkowanie. Możesz płynąć razem z rodzinką, choć ona nie nurkuje. Mają wspaniałą przygodę. Faktycznie polecam. Zakwaterowanie też od nich, albowiem nie chcieliśmy się motać sami.

mniszek5

Posty: 11

 
To się mylisz, albowiem wiele jest propozycji objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

yetsize22

Posty: 18

 
Kapitalna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno odnaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, niemniej jednak przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

matek562

Posty: 15