CZy warto wybrać ofertę wakacji z biur Niemieckich ?

CZy warto wybrać ofertę wakacji z biur Niemieckich ?

Raz za razem więcej myślimy już z żoną o wakacjach, choć do sierpnia jeszcze troszkę czasu:) Mamy taki pomysł, żeby wyjechać z niemieckim biurem podróży. Macie może doświadczenie z agencjami, jakie obsługują wyloty z Niemiec?

@maliniak

Posty: 33

 
Hmm...

Troszkę byłoby to dziwne, jakby nimieckie biura podróży oferowały niższe ceny niż te polskie, lecz w sumie – dziwny jest ten świat:) Muszę to obadać, bowiem dość systematycznie wyjeżdżam na wczasy za granicę. Głównie zimą, kiedy u nas plucha i zimno, to pożądane byłoby się wygrzać gdzieś w Egipcie i zapomnieć o tej przygnębiającej polskiej pogodzie bez słońca.

Szaumaa

Posty: 43

 
Hmm...

wydaje mi się, iż jest taniej, niemniej jednak powiem szczerze, iż nawet nie zwracałem na to uwagi:P Nie chodzi o to, iż jestem tak bogaty, iż pieniądze nie grają roli, niemniej jednak bardziej niż o cenę chodziło mi o jakość. Tyle się słyszy o tych upadających polskich biurach, o ludziach koczujących na lotniskach, o brudnych hotelach, iż wolałem pojechać z Niemcami. U nich zawsze wszystko jest dobrze.

Jednakże Ordnung to Ordnung! :)

ghjss

Posty: 48

 
Witam.

Czy wakacje z Niemiec się opłacają? Tutaj nie ma co gadać, wystarczy porównać oferty. Na stronce apollotour.pl są opisane szczegółowo warunki które zapewniają Niemcy. Jeżeli za 7 dni na Kanarach można zapłacić już jakieś 250 euro od osoby to moim zdaniem takie wczasy się opłacają i to bez dwóch zdań. Ja właśnie niedawno wróciłem z Gran Canaria i było super. Elegancki hotel z basenem, całość obsłużyło renomowane niemieckie biuro Vtours, które zadbało o to, żeby każdy czuł się podczas tej wycieczki komfortowo.

LLardmen

Posty: 31

 
Ja tam jestem jednak wierny polskim przewoźnikom. Nie ma kłopotów z komunikacją, z polakami można się dogadać po prostu:) A z Niemcami to wiadomo, że już nie jest tak łatwo. Jak oni sobie postanowią, to już trudno przepadło, zero elastycznego podejścia. Niemniej jednak co kto lubi. Ja tam jestem zdania, że trzeba wspierać polski biznes, także ten turystyczny. Pozdro!

usek

Posty: 33

 
Mnie to się marzy wyjazd gdzieś daleko. Niemniej jednak tak rzeczywiście daleko. Może Sri Lanka, albo tamte okolice. Przeglądałem już ofertę Niemców i powiem, że jest godna zainteresowania. Jeśli chodzi o dalsze wyjazdy to mają mnóstwo do zaoferowania w fajnych cenach. Na przykład Dubai z tego co się orientowałem kosztuje już od 900 euro, także całkiem fajnie. Nie za niezwykle wiem jak u nich wygląda oferta dotycząca Europy, ale podróży międzykontynentalne mają ciekawie opisane.

Hoteowo24h

Posty: 37

 
Ja na wakacje to co roku jeżdżę do Karpacza:) Ani mi się śni zwiedzanie Tajlandii. Po pierwsze, boję się latać, po drugie to jednakże kosztowna wyprawa, a po trzecie i tak bym się tam z nikim nie dogadał...Najpiękniejsze i tak są polskie góry, a najpiękniejsze plaże jedynie nad Bałtykiem. Ot lokalny patriota ze mnie :)

Robuś

Posty: 33

 
Jeśli miałbym oceniać wyjazd z Niemieckim przewoźnikiem to jestem pozytywnie zaskoczony. Sądziłem, że jednakże za all inclusive trzeba będzie słono zapłacić, natomiast tymczasem za cztery dni na malowniczej Dominikanie zapłaciłem nieco ponad tysiąc euro. Hotel z czterema gwiazdkami, pełna obsługa, wygodny wylot z Monachium. Ofertę znalazłem na apollotour.pl. Jest to agencja, która pomaga osobom chcącym wyjechać z niemieckim biurem. Przygotowali planowo dla mnie wyczerpującą prezentację tego które warunki czekają mnie na miejscu i wszystko się potwierdziło:)

Skuteczność

Posty: 38

 
Hmm...

wydaje mi się, że jest taniej, ale powiem szczerze, że nawet nie zwracałem na to uwagi:P Nie chodzi o to, że jestem tak bogaty, że pieniądze nie grają roli, ale bardziej niż o cenę chodziło mi o jakość. Tyle się słyszy o tych upadających polskich biurach, o ludziach koczujących na lotniskach, o brudnych hotelach, że wolałem pojechać z Niemcami. U nich zawsze wszystko jest przyzwoicie.

Jednakże Ordnung to Ordnung! :)

majer111

Posty: 38

 
Hmm...

Trochę byłoby to dziwne, jakby nimieckie biura podróży oferowały niższe ceny niż te polskie, natomiast w sumie – dziwny jest ten świat:) Muszę to obadać, bowiem dość systematycznie wyjeżdżam na wczasy za granicę. Szczególnie zimą, kiedy u nas plucha i zimno, to warto się wygrzać gdzieś w Egipcie i zapomnieć o tej przygnębiającej polskiej pogodzie bez słońca.

kamillysiakk

Posty: 38