wakacje nad morzem, polecicie portal?

wakacje nad morzem, polecicie portal?

Dzień dobry. Do jakiej miejscowości warto się wybrać, jeśli interesują nas wakacje nad morzem?

Wariat

Posty: 5

 
Chcąc spędzić miły weekend nad morzem uważam, iż powinniście zajrzeć na tą stronę: wakacjenadmorzem.pl. Będzie ona niesłychanie pomocna, jeżeli stoicie przed koniecznością wyboru najlepszego obiektu noclegowego. W obrębie portalu znajdziecie także sporą ilość aktualności. Polecam serdecznie.

Anno Domini

Posty: 6

 
Nie mam wątpliwości, że moje najbliższe wakacje nad morzem spędzę w przynajmniej czterogwiazdkowym hotelu. Pozwala mi na to budżet, jakim dysponuję :)

micko

Posty: 16

 
Niesamowicie zróżnicowane mogą być ceny, jeżeli chodzi o noclegi nad morzem. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, ponieważ podczas jednego pobytu zapłaciłem około 300 pln, gdy innym razem ten sam okres kosztował mnie dwukrotnie więcej.

@marcelko

Posty: 11

 
Uważam, iż jeśli jesteście w stanie zaakceptować średni standard to za noclegi nad morzem uda Wam się zapłacić nawet zaledwie kilkadziesiąt zł za dobę.

mikuser

Posty: 8

 
Nie ma to jak sprawdzony portal Bałtyk, który zawiera niezbędne informacje. W jednym miejscu dowiemy się, jaka jest pogoda, warunki na drodze czy nadchodzące imprezy.

Saren77

Posty: 21

 
Niesamowicie zróżnicowane mogą być ceny, jeśli chodzi o noclegi nad morzem. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, ponieważ podczas jednego pobytu zapłaciłem około 300 zł, gdy innym razem ten sam okres kosztował mnie dwukrotnie więcej.

Fifczak90

Posty: 16

 
Nie wyobrażam sobie tego, aby spędzić urlop nad morzem, który zostałby zamierzony w ostatniej chwili. W takich okolicznościach zapłacicie wiele więcej, a jednocześnie zarezerwujecie jedno z najgorszych miejsc. To moje doświadczenia w tej dziedzinie.

labuh

Posty: 11