Wczasy nad morzem, nocleg

Wczasy nad morzem, nocleg

Czy Grzybowo to miejscowość, którą warto odwiedzić na wakacje? Widziałem tam fajną ofertę domków letniskowych. Jak ją oceniacie?

czlowiek488

Posty: 17

 
Tanie wczasy z rodziną wychodzą na pewno w Grzybowie. Radziłabym stawiać na małe miasteczka, jednak z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną.

Można poznać ludzi w ich „naturalnym” środowisku :))

iravau

Posty: 20

 
Władysławowo, Kołobrzeg, Koszalin, Grzybowo to miejscowości, w których dotychczas wypoczywałem. Przyznam, że największy stosunek ceny do jakości ma Grzybowo.

Klarka34

Posty: 25

 
Ja lubię morze, ale nie zatłoczone miasta. Zawsze kieruję się do domków letniskowych. Niższe ceny za pobyt, a jakość hotelowa. Przynajmniej wiem, że tak jest w tym ośrodku http://www.kolberg.pl.

Ventooo1

Posty: 33

 
Trójmiasto się poprawiło dla turystów. Bardzo dużo imprez w sezonie. W Mielnie jest super klimat dedykowany imprezowiczom. W Grzybowie czyste plaże, super jedzenie, umiarkowane ceny. Wypoczynek zależy od lokalnej specyfiki.

Gurugum

Posty: 35

 
Wyjeżdżasz z rodziną i dzieckiem?

Wtedy obowiązkowo zainteresuj się domkami letniskowymi, z placami zabaw i dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych. Ja zawsze się boje wchodzić w tłum z dzieckiem, dlatego lepsze staną się stosunkowo mniejsze miejscowości.

ghjss

Posty: 48

 
Domki letniskowe są fajne pod warunkiem, że nie są bardzo do siebie zbliżone. Wiadomo, czasami człowiek chce się pobawić. Polecam bardziej kemping lub namiot.

Luz i integracja na całego :)

HarHar2

Posty: 21

 
W sezonie według mnie nad morze nie opłaca się jechać. Ceny są delikatnie mówiąc zaporowe. Lepiej planować urlop przed lub lekko po sezonie, a do tego wytypować miejscowości w okolicach największych aglomeracji.

Seb345

Posty: 19

 
W ostatnim roku byłem w Kołobrzegu, ale okazało się miasto za drogie na moją kieszeń. Postanowiłem poszukać tańszego noclegu w miejscowościach okolicznych. Polecam na pewno Grzybowo.

Noclegi możesz zarezerwować tam, np. w domku letniskowym http://www.kolberg.pl.

Welinka

Posty: 43

 
Ja bym na twoim miejscu szybko rezerwował miejsce, nawet w najmniejszych miejscowościach. W tamtym roku na tydzień przed wyjazdem się obudziłem i niestety najfajniejsze noclegi były zajęte.

Tarzan.JJ

Posty: 30