wakacje last minute Białystok

wakacje last minute Białystok

Witajcie. Ktoś może ma doświadczenia z jakimś biurem turystycznym z Białegostoku? Gdzie można liczyć na fajne rabaty i kompleksowe pakiety z wyżywieniem, samolotem, transferem z i na lotnisko?

TomekK

Posty: 12

 
Jeszcze nie miałem okazji wyjeżdżać z biurem, także nie za bardzo wiem kto tu jest sprawdzony. Ale chyba w przyszłe wakacje spróbujemy takiej opcji z żoną. Się zobaczy jeszcze.

kuBawodzu

Posty: 26

 
Jest trochę biur podróży w mieście faktycznie. Dla mnie chyba najwygodniejszą opcją jest firma odlotowepodroze.pl. U nich jest o tyle lepiej, że masz wycieczki od różnych organizatorów, czyli praktycznie całą ofertę rynku w jednym miejscu. Nie tylko polskie firmy, bo też mają wycieczki robione przez niemieckich organizatorów. Nie wiem czy masz blisko, ale jak tak to opłaca się podejść osobiście do nich do lokalu 4 na ul. Zachodnią 2. Wszystko przynajmniej wytłumaczą, opiszą dokładnie warunki na miejscu i w ogóle przedstawią co mają aktualnie w promocji.

Wojciech24

Posty: 16

 
Mój przyjaciel z żoną ostatnio w wakacje byli gdzieś na Krecie, czy gdzieś tam na południu i ofertę znaleźli w biurze na ulicy Zachodniej – firma nazywa się odlotowepodroze.pl. Też u nich byłem ostatnio i wychodzi na to, że w styczniu lecimy z żoną do Maroka :D Udało się znaleźć bardzo fajną wycieczkę objazdową z wyżywieniem HB w trzygwiazdkowych hotelach. Więcej napiszę po powrocie. Be in touch!

Jasio234

Posty: 22

 
Dobre wspomnienia mam z ogólnopolskim biurem odlotowepodroze.pl. Ich mogę polecić. Pomogli mi w ostatnie wakacje znaleźć bardzo fajną ofertę do Bułgarii do hotelu Condor z klimą, basenem, minigolfem i w ogóle całym zapleczem dla turystów. Jedzonko mieli bardzo smaczne, aż się zdziwiłem, bo zazwyczaj jestem dość wybredny. Jechałem akurat z Alfa Star i naprawdę solidna marka. Z biurem można się skontaktować telefonicznie, albo po prostu do nich podjechać na ul. Zachodnią 2/a2...to jest dokładnie lokal 4, jakbyś nie mógł trafić.

marcin225

Posty: 27

 
Jakbym miał jechać na wakacje za granicę to na pewno z jakimś biurem. Tak samodzielnie to bym nie chciał się bawić w organizację. Na urlopie chcę mieć luz i zero stresu, a nie się przejmować dojazdem, noclegiem i tak dalej.

21gregorek

Posty: 12

 
Nie tak dawno, bo we wrześniu byłem w Egipcie na tydzień i było naprawdę super. Odkąd wróciłem wszystkim opowiadam o tym miejscu i zamęczam zdjęciami :D Myśmy z żonką ofertę w promocyjnej cenie znaleźli w ogólnopolskim biurze odlotowepodroze.pl. Oni mają swoją stacjonarną placówkę w Białymstoku na ul. Zachodniej. Kojarzysz? Tam jest dużo takich nowszych bloków, a same biuro mieści się w takim nowym pasażu handlowym. Może tutaj poszukaj.

Yuri20

Posty: 16