dobry pośrednik ubezpieczeiowy

dobry pośrednik ubezpieczeiowy

Hej, kończy mi się ubezpieczenie samochodu i miesiąc później ubezpieczenie domu, dostałem już listy z propozycjami przedłużenia, jednak mnie ta cena tam proponowana raczej nie satysfakcjonuje i tak się zastanawiam czy nie przejść do innej firmy. Tylko nie bardzo wiem, do kogo ewentualnie uderzyć, chyba że ktoś z Was się tutaj ubezpieczeniami zajmuje, albo ma jakiegoś sprawdzonego agenta, który ewentualnie jakąś sensowną ofertę przygotować?

Booss23

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że najlepsza opcja to jakieś biuro ubezpieczeniowej, gdzie faktycznie będą dostępne oferty różnych firm, wtedy najłatwiej będzie można coś interesującego dla siebie wybrać. Tych ofert jest sporo, tylko też trzeba dokładnie sprawdzić jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o konkretne warunki ubezpieczenia jakie będą proponowane.

Damiano

Posty: 6

 
Jeśli chcesz trafić na dobrą polisę to najlepiej wybrać agenta, który gromadzi oferty różnych firm i wtedy łatwiej będzie się na coś konkretnego zdecydować i też będzie większa szansa na to, że taka konkretna propozycja faktycznie będzie dla Ciebie atrakcyjna.

Saren77

Posty: 21

 
Ja rok temu zmieniłem ubezpieczyciela, po tym jak udało mi się skontaktować z http://www.allisfinanse.pl/. W jednym miejscu kilka różnych firm ubezpieczeniowych więc na spokojnie można coś sensownego wybrać. Dodatkowo indywidualne podejście ze strony agentów więc na taką dopasowana ofertę z ich strony faktycznie można liczyć.

Penio

Posty: 3

 
Można sprawdzić rożne porównywarki i wydaje mi się, że tam kompleksowo faktycznie będziesz miał informację o różnych ofert i łatwiej cos będzie wybrać.

wigry00

Posty: 8

 
Ogólnie wydaje mi się, że jeśli chodzi o ubezpieczenia to oferty wyglądają w tym momencie faktycznie bardzo dobrze i sporo firm jest na rynku więc jest duża konkurencja między tymi firmami więc też łatwej o jakąś sensowną cenowo propozycję.

strom

Posty: 3