ochrona życia i zdrowia rodziny, poleci ktoś ?

ochrona życia i zdrowia rodziny, poleci ktoś ?

Chciałbym zabezpieczyć przyszłość dziecka, ale nie wiem, jakie wybrać ubezpieczenie? Macie jakieś pomysły na to?

serum45

Posty: 1

 
Płacić można zawsze, ale czy pieniądze się odzyska? Trzeba będzie zawsze czytać warunki umowy. Ubezpieczyciele zawsze działają tak samo. To znaczy, że chętnie biorą składki, ale niechętnie oddają jakiekolwiek pieniądze.

Wielki Duch

Posty: 16

 
U mnie bezpieczeństwo samochodu rodziny to priorytety. Może nie w tej kolejności, czyli najpierw rodzina, a później samochód. Mam zawsze najlepsze ubezpieczenia. To dla mnie gwarancja, że jeśli coś się stanie to moja rodzina może liczyć na odszkodowanie. Warto zadbać o przyszłość swojej rodziny wybierając ubezpieczenia.

Gosienka54

Posty: 16

 
Więcej na temat ubezpieczeń oszczędnościowych dla rodzin znajdziecie na https://dlamojejrodziny.pl/ubezpieczenia-oszczednosciowe-rodzina.html. Trzeba tam wejść i sobie sprawdzić.

grysssik

Posty: 3

 
Najlepiej jest szukać porównywać i dopiero wówczas zawierać umowy. Im więcej się wie na temat bezpiecznego życia tym lepiej będzie dla nas wszystkich.

dermuster

Posty: 5

 
Dla mnie przyszłość dzieci jest bardzo ważna. Nigdy nie żałuje na ubezpieczenia dla nich i dla siebie. Niech wszyscy będą zabezpieczeni, bo przecież życie jest nieprzewidywalne. Trzeba być na wszystko zawsze gotowym.

Art3q

Posty: 18