zespół na wesele, znacie ?

zespół na wesele, znacie ?

Dzień dobry. Na co należałoby zwrócić szczególną uwagę wybierając zespół na wesele? Chcielibyśmy uniknąć jakiegokolwiek błędu :)

Dzidzia

Posty: 6

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

Gargamel5

Posty: 36

 
Jestem zadowolony z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

wom_ww

Posty: 6

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej cieszą się usługi, jakie jest w stanie zaproponować konsultant ślubny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców znajduje się dużo mniej problemów :-)

Pamooko

Posty: 10

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

repta32

Posty: 23

 
Namiary na firmę, w jakiej zamówiłem dekoracje na wesele odnalazłem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, iż również Wy powinniście odszukać dekoracje, które sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

willos

Posty: 9

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, że zdecydowaliśmy się na nieco niezwyklej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

matek562

Posty: 4