Jakich cen spodziewać się w biurach tłumaczeń?

Jakich cen spodziewać się w biurach tłumaczeń?

Witam.

Czy widzicie jakieś szanse na to, aby cennik biura tłumaczeń był nieco bardziej przyjazny z punktu widzenia klienta? Będę potrzebował regularnego tłumaczenia dokumentów.

Może jakaś umowa?

chksfans

Posty: 15

 
Początkowo ceny biur tłumaczeń mnie zszokowały. Dopiero później uświadomiłem sobie, że trafiłem na najdroższe biura.

Dopiero jakość usług firmy http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html uświadomiła mi, że takie tłumaczenia mogą być tanie, a jednocześnie wykonane na czas! :)

Black_Riot

Posty: 12

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stał się cennik tłumaczeń. Nie dziwię się, bo oddając dużo dokumentów do tłumaczenia w skrajnie niekorzystnej cenie za stronę możemy zapłacić naprawdę sporo. Ogólnie mam swoje sprawdzone biuro, któremu wpłacam zaliczkę i cierpliwie czekam na efekty jego pracy :)

michas901

Posty: 16

 
Z mojej perspektywy biuro tłumaczeń i jego cennik to niezwykle indywidualna sprawa.

Wielkie znaczenie ma fakt, o którym języku jest mowa. Czasem mniej znane języki obce i konieczność przetłumaczenia dokumentów wywołują, iż koszty są ponadprzeciętnie wysokie.

Fifa23

Posty: 23

 
Kilka razy weryfikowałem to, na jaki cennik biura tłumaczeń mogę liczyć w moim mieście.

Dopiero potem zorientowałem się, iż mogę przyspieszyć cały proces i zaoszczędzić, jeżeli postanowię skorzystać z usług biura, do którego mogę dostarczyć dokumenty np. za pomocą poczty elektronicznej.

Nie tracę czasu na dojazd do biura tłumaczeń :)

Zygzaczek2

Posty: 25

 
Dla mnie nieistotny ostatni pozostawał cennik tłumaczeń, bo potrzebowałem zrobić je na jeszcze tego samego dnia. Byłem gotowy zapłacić nawet więcej, ale na szczęście udało się wszystko załatwić w kilka godzin bez konieczności dodatkowych dopłat.

Mogę podać Wam namiary.

grzes3345

Posty: 15

 
Przyznam szczerze, że po kilku dniach sprawdzania ofert ceny biur tłumaczeń znam praktycznie na pamięć. Trzeba się naprawdę sporo nagimnastykować, aby znaleźć biuro z rozsądną ofertą, które jest w stanie zagwarantować odpowiednią jakość świadczonych usług. Dla mnie kluczowe jest spore doświadczenie biura.

hybris4

Posty: 28

 
Z mojego punktu widzenia cennik tłumaczeń potrafi być niesamowicie zróżnicowany.

Gigantyczne znaczenie ma fakt, w jak ogromnym mieście szukasz biura tłumaczeń. Olbrzymie miasto to olbrzymie koszty, choć w małych miastach może istnieć także np. jedno biuro, jakie będzie kosztowne.

Marioleczka

Posty: 41