Biuro tłumaczeń kontakt

Biuro tłumaczeń kontakt

Witam.

Szukam informacji o tym, ile kosztują tłumaczenia pisemne cennik nie zawsze jest jasny. Jakieś szczegóły?

jonek91

Posty: 14

 
Interesowała mnie niedawno agencja tłumaczeń w Warszawie. Zależało mi na usługach profesjonalistów, którzy bez problemu przetłumaczyli by specjalistyczne dokumenty. Chodziło o dokumentację techniczną.

Na szczęście udało mi się to zrobić w Warszawie w rozsądnej cenie.

saradonin

Posty: 16

 
Osobiście bardzo cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na właściwym poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na jakim etapie jest moje tłumaczenie.

Zwłaszcza, że zawsze zlecam dość sporą ilość dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, że wszystko będzie na czas.

johncena67

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że Wasze oczekiwania winno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z jakiego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

TomekK

Posty: 19

 
Niedawno pewne zlecenie wykonała dla mnie agencja tłumaczeń, o której najpierw sprawdzałem opinię.

Byłem zaskoczony profesjonalizmem, albowiem prędko zdobyłem wycenę, a później, gdy zaakceptowałem warunki współpracy – umowę do podpisania. Potem w krótkim okresie zdobyłem komplet przetłumaczonych dokumentów i mogłem z zadowoleniem rozliczyć się z firmą.

Sylfa

Posty: 26

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, natomiast nie rozczarowałem się, jeśli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, iż kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

Biudzibudzio

Posty: 31

 
Właściwie to nie rozumiem niektórych Waszych wypowiedzi, które dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, że taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

bienkus22

Posty: 32