tłumacz angielskiego warszawa, gdzie ?

tłumacz angielskiego warszawa, gdzie ?

Witam. Jakie biuro tłumaczeń we Wrocławiu polecacie? Zależy mi na szybkiej i profesjonalnej usłudze. Dziękuję i pozdrawiam.

Fanatyk

Posty: 3

 
Potrzebuję znaleźć naprawdę rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, natomiast w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, że wolałbym spotkać się tak normalnie i przedstawić własne oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

merylk67

Posty: 8

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

danka33

Posty: 7

 
Tłumaczenia w Warszawie to naprawdę drogie usługi, dlatego poszukuję osób prywatnych, które zajmują się takimi usługami. Chodzi o tłumaczenie korespondencji firmowej. Znacie kogoś? Polecacie?

23_45411

Posty: 30

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno odszukasz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić troszkę czasu. Pozdrawiam.

danka33

Posty: 10

 
Ale to chodzi o tłumaczenia zwykłe, ogólne, ale dziękuję za poradę. Przede wszystkim szukam tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wtedy będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

angola2

Posty: 8

 
Mnie też przydałoby się jakieś rzetelne biuro tłumaczeń najlepiej we Wrocławiu. Niejednokrotnie potrzebuję na szybko odnaleźć tłumacza i wówczas mam kłopot :)

Batiatus

Posty: 6

 
Jeśli zależy Ci na naprawdę sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Oferują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe w dobrej cenie.

Dzidzia

Posty: 7

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą ilość dość ważnych dokumentów, dlatego pewnie będzie mi potrzebny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, które tylko reklamuje się, że jest profesjonalne.

barca77

Posty: 14