Poszukuje sprawdzonego tłumacza rumuńskiego z Warszawy ?

Poszukuje sprawdzonego tłumacza rumuńskiego z Warszawy ?

Hej. W domu samodzielnie przygotowałam sobie tłumaczenie dokumentów od samochodu.

Czy teraz tłumacz przysięgły rumuńskiego mi je sprawdzi i podbije?

figurka

Posty: 13

 
W moim wyobrażeniu dobry tłumacz rumuński powinien mieć odpowiedni podejście do swoich klientów. Takie osoby muszą znać rewelacyjnie także swój ojczysty język. W innym razie tłumaczenie będzie kiepskie.

AdiXer92

Posty: 15

 
To jasne, że tłumacz rumuński z warszawy będzie miał większe możliwości na wybicie się i zdobywanie coraz to ciekawszych zleceń, bowiem to większy rynek.

Dzidzidek

Posty: 34

 
Nie uważam, że każdy, ale większość tłumaczy rumuńskiego w warszawie bez problemu może znaleźć sobie dobrze płatną pracę w jednostkach administracyjnych państwa. Tym bardziej że od kilku lat Rumunia jest członkiem Unii Europejskiej i Polska coraz częściej koresponduje z przedstawicielami władzy tego kraju.

@marcelko

Posty: 16

 
Rumuński nie jest wbrew pozorom ciężkim językiem do nauki. Mówił mi o tym kiedyś mój tłumacz rumuński, który po pięcioletnich studiach filologicznych rozpoczął prowadzić prywatną działalność translatorską.

R1P

Posty: 25

 
Tłumaczyć dokumenty urzędowe z języka rumuńskiego możemy sobie nawet sami. Najistotniejsze, żebyśmy później pozyskali stosowną pieczątkę, mówiącą o zgodności tłumaczenia z oryginałem. Takie możliwości ma tylko i wyłącznie tłumacz przysięgły rumuńskiego.

sthEn

Posty: 18

 
Jeżeli komuś zależy na zaufanym tłumaczu języka rumuńskiego, to z całym sumieniem polecam usługi wykonywane przez tą Panią http://www.tlumaczeniarumunski.pl Tłumaczenia bardzo dobre i zawsze na czas.

saradonin

Posty: 16

 
Moja siostra od podstawówki chodziła na dodatkowe zajęcia z nauki francuskiego. W szkole średniej zajarała się rumuńskim. W tym kierunku zrobiła też sobie studia. Dzisiaj pracuje jako tłumacz języka rumuńskiego i radzi sobie całkiem nieźle. Cały czas powtarza, że rumuński to jeden z łatwiejszych języków.

vokalek

Posty: 22

 
Jeżeli o to pytasz, to tłumaczy rumuńskiego w warszawie nie brakuje. To przecież stolica naszego państwa i popyt na takie usługi jest gigantyczny. Tam przecież mieszka najwięcej osób, a ponadto to właśnie w Warszawie własne siedziby mają ambasady i najwyższe urzędy.

piehoot

Posty: 8

 
To nieprawda, że tłumacz rumuński musi pracować w urzędzie. Aktualnie wiele zakładów poszukuje osób z biegłą znajomością tego języka w mowie i piśmie.

Pamooko

Posty: 16