depilacja laserowa gdańsk, poszukuję

depilacja laserowa gdańsk, poszukuję

Nie wiem czy należałoby iść na depilacje laserową w Gdańsku? Byliście w jakimś salonie, który jest polecany? Troszkę się boję i najpierw chyba wolę odbyć jakieś konsultacje, bowiem nie wiem czy nie mam jakiś przeciwskazań.

dziubbek56

Posty: 1

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, iż to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Lizusek45

Posty: 5

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

dominikk6

Posty: 10

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Miki789

Posty: 2

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem rzeczywiście niezwykle zadowolona.

basiulka45

Posty: 7

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Gucio

Posty: 4

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała fachowców ze znieczuleniem, wobec tego, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo zwykle to jest mało przyjemne uczucie.

giena1977a

Posty: 26

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Hihi_WWW

Posty: 20