łóżko rehabilitacyjne, poszukuję

łóżko rehabilitacyjne, poszukuję

Ciekawi mnie to czy można wynająć łóżko szpitalne? Zgłaszamy się wówczas do szpitala czy może do firmy, jaka dysponuje takim sprzętem? Nigdy tego nie robiłem, lecz moja znajoma ma problem i właśnie na teraz szuka łóżka.

Dyduchrr

Posty: 1

 
Najlepiej się zorientować czy szpital nie da takiego łóżka. Jeżeli nie to nie pozostaje nic innego jak udać się do wypożyczalni. Tam zawsze i na wszystko są przygotowani.

Lupusx

Posty: 2

 
Najlepiej się zorientować czy szpital nie da takiego łóżka. Jeśli nie to nie pozostaje nic innego jak udać się do wypożyczalni. Tam zawsze i na wszystko są przygotowani.

Miki789

Posty: 4

 
Dzisiaj można wszystko wynająć na określony przez siebie czas. Może to być wózek inwalidzki, kule czy nawet wspomniane łóżko szpitalne. Wystarczy zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje i dają nam to, czego szukamy.

gregcie@

Posty: 16

 
Zdecydowanie bardziej polecam wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych, bo jest to tańsza forma niż zakup łóżka. Później z takim łóżkiem są spore problemy. Jest bardzo duże i nie ma gdzie go trzymać, a wyrzucić się nie wyrzuci, bo drogie.

VaPeR23

Posty: 25

 
Państwo powinno osobom, które mają leżeć w domach zapewnić łóżka. Wtedy byłoby to sprawiedliwe, ale niestety nie ma, co na to liczyć. U nas babcia leżała dwa lata w łóżku i żeby je otrzymać to było wiele kombinacji. Takie są niestety realia.

RasiakNorris

Posty: 2

 
Obecnie można wszystko wynająć na określony poprzez siebie czas. Może to być wózek inwalidzki, kule czy nawet wspomniane łóżko szpitalne. Wystarczy zgłosić się do firmy, jaka się tym zajmuje i dają nam to, czego szukamy.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Wygodne i komfortowe łóżka szpitalne ma firma https://wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl. oni są w stanie nam wynająć łóżko w niezmiernie dobrej cenie.

Januszek

Posty: 25

 
Mieliśmy z wypożyczalni łóżko rehabilitacyjne i nie było drogie. Firma obsługuje kompleksowo swoich klientów. To znaczy, że zamawiamy się łóżko, a oni to pakują do pojazdu. Przywożą na miejsce i wnoszą tam gdzie tylko chcemy. Potem to podłączają i uczą każdego jak z takiego łóżka, na co dzień korzystać.

Gumer45

Posty: 3

 
Wujek leżał na zwykłym łóżku w domu. Dla rodziny, która się nim zajmowała to był koszmar. Zdecydowanie lepsze będzie oryginalne łóżko medyczne.

doprzodu00

Posty: 7