samochód zastępczy Gdynia, jaka firma ?

samochód zastępczy Gdynia, jaka firma ?

Poszukuje dobrego warsztatu samochodowego w Gdyni, który wymienił mi rozrząd w aucie. Szukam tylko specjalistów od napraw.

maniek

Posty: 1

 
Jest warsztat, który ma w Gdyni pomoc drogową i można ich znaleźć tutaj https://autodobrucki.pl/pomoc-drogowa/. generalnie mają więcej napraw, wobec tego każdy coś dla siebie na pewno znajdzie.

wiesław11

Posty: 11

 
Większość napraw wykonuje sam także nie za bardzo mogę Wam pomóc. Z tego, co wiem dobrze przygotowany warsztat podstawi samochód zastępczy w Gdyni i innych miastach.

Michaś

Posty: 10

 
Bez kłopotów można odnaleźć lakiernictwo pojazdowe w Gdyni, bowiem firm tam nie brakuje. Trzeba po prostu dokładnie przejrzeć oferty. Należałoby wybierać takie firmy, jakie są niesłychanie dobrze przygotowane. Można sprawdzić opinie o nich i wybrać tych najlepszych.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Nie pamiętam gdzie to dokładnie było, ale korzystałem z usług warsztatu samochodowego w Gdyni i wymienili mi elementy zawieszenia i rozrząd. Jestem z nich zadowolony.

audi25

Posty: 13

 
Nie za bardzo orientuje się teraz, kto naprawami auta w Gdyni, bo od wielu lat korzystał z autoryzowanych serwisów. Stawiamy obecnie tylko na nowe samochody.

asdrian301182

Posty: 8