Strony z filmami online

Strony z filmami online

Na jakim portalu z filmami są częste aktualizacje seriali i najnowszych pozycji? Dajcie znać proszę.

alek44

Posty: 4

 
Moim zdaniem teraz dobra praktyka to ściąganie wszystkiego, co się da na dysk i przechowywanie, bo coraz więcej pozycji można obejrzeć tylko od razu po premierze, a później usuwają.

atomuuuu55

Posty: 26

 
Sprawdź też, czy administracja odpisuje na wiadomości użytkowników. Właśnie tak rozpoznawałem jakość portali swojego czasu. To się sprawdza. Bo widzisz, czy ktoś w ogóle „biznesu” pilnuje ;)

fryster

Posty: 12

 
Jakoś torrenty w ostatnich latach cienko funkcjonują, albo po prostu nie mam dobrego źródła. Wolę znacznie bardziej filmy online.

znamsienatym

Posty: 6

 
Widzę, że ostatnio ekino-tv.pl nadrabia jakością. Szybko filmy chodzą, żadnych reklam nadmiernych nie zaobserwowałem, dobrowolne konto premium, seriale chyba najszybciej dodają, nawet te pozycje najważniejsze.

Illilakip

Posty: 9

 
Teraz bardziej chyba się opłaca seriale oglądać, bo coraz lepiej robią. Niektóre produkcje znacznie lepsze od filmów i podobno jest mocno rosnący budżet w tej kategorii. Co myślicie?

VaPeR23

Posty: 14

 
Sprawdź, gdzie dość szybko pojawiają się nowości i jak często aktualizują się seriale. To pokazuje mniej więcej jakość takiego serwisu z filmami.

duduś33

Posty: 7

 
Bierz pod uwagę serwisy, które już mają jakieś zaufanie wśród dotychczasowych użytkowników. Te nowe portale z filmami online to nie bardzo. Zdecydowanie za dużo reklam.

Marioleczka

Posty: 39