niepubliczne przedszkole wilanów, jakie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, jakie ?

Witam. Jakie przedszkole w Wilanowie polecacie? Czytałam o paru, lecz nie do końca jestem przekonana? Z góry dziękuję za pomoc.

Jasieczek23

Posty: 3

 
No faktycznie fajny pomysł. A znacie dokładnie jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie z takim sportowym programem? Zastanawiam się tylko, czy to nie za spore żądania od tak najmłodszych lat. No chyba, że te dodatkowe zajęcia nie są obowiązkowe. Jak coś wiecie na ten temat, napiszcie.

RuFiK

Posty: 11

 
Też jestem za :) Mnie jednak przydałoby się przedszkole w Warszawie w Wilanowie o profilu bardziej tanecznym, bo mam córkę, która interesuje się tańcem, muzyką itd. Znacie coś takiego?

Polaczek90

Posty: 6

 
To przedszkole w Warszawie Wilanowie, do jakiego posyłałam synka http://www.karate-kids.pl. Niesłychanie fajne przyjaźnie nastawione do dzieci miejsce. Placówka na poziomie, dobre jedzenie. Najważniejsze, że syn chciał chodzić :)

Wariat

Posty: 10

 
Nie mam dużego doświadczenia, jeżeli chodzi o przedszkole w Wilanowie, albowiem dopiero się tu przeprowadziliśmy. Jak coś będę raczej szukała prywatnej placówki przedszkolnej.

vincek

Posty: 19

 
Rytmika jest w każdym przedszkolu. Myślę, że więcej zajęć sportowych to nic złego dla dzieci. Sama myślę właśnie nad takim wyborem. Prywatne przedszkole w Wilanowie o profilu sportowym to całkiem dobra idea.

pawel253

Posty: 6

 
To zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Możesz wybrać na przykład przedszkole w Warszawie Wilanowie, które stawia na sport. To naprawdę świetna sprawa, gdy w maluchu zaszczepia się sportowe nawyki od najmłodszych lat. To dobry pomysł na przyszłość.

Bialy_Wilkos

Posty: 6

 
No właśnie to duży plus te małe grupy. Bez różnicy na profil niepublicznego przedszkola w Wilanowie uważam, że nie ma to jak prywatna placówka. Tu dzieci mają zdecydowanie lepsze warunki.

Marioleczka

Posty: 12

 
Też polecam. Mój syn chodził do przedszkola w Wilanowie, gdzie sport to był priorytet. Zaszczepiłam dzięki temu w nim zamiłowanie do piłki. To była bardzo dobra decyzja mojego męża. Ogólnie uważam, że najlepsze są prywatne przedszkola, gdzie dzieciom poświęca się więcej czasu i uwagi. Pracują tu w małych grupach.

codePerformance

Posty: 8

 
Znajomej córka chodzi do przedszkola w Warszawie Wilanowie o profilu sportowym. Ma wiele tańca i to jej się szczególnie podoba. Dużo się uczy, bo mają tam porządnych nauczycieli. Mój Arek ma dopiero pół roczku. Myślę już jednak nad takim właśnie ciekawym przedszkolem z zajęciami sportowymi.

Modniś

Posty: 11