Jaka restauracja w Poznaniu

Jaka restauracja w Poznaniu

Potrzebuje w Poznaniu jakiegoś dobrego miejsca, gdzie można smacznie zjeść coś z kuchni polskiej i włoskiej. Ewentualnie inne smaki też choć nie koniecznie. Miła atmosfera, smaczne świeże jedzenie? Znacie jakieś fajne miejsca, gdzie można się z rodziną wybrać?

Booss23

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o Poznań to tych restauracji jest obecnie całkiem sporo i myślę, że coś sensownego dla siebie również będziesz w stanie wybrać. W miarę możliwości zobacz różne propozycje i wtedy coś spośród nich wybierz na spotkanie z narzeczoną. Dużo zależy też od tego jaką kuchnię preferujecie.

Damiano

Posty: 3

 
Jeśli nie zależy Ci na centrum miasta to ja w okolicy Jeziora Maltańskiego mogę polecić restaurację www.cybina13.pl. Działa od końcówki 2016 roku, mają swoje własne pieczywo, głównie kuchnia polska z dodatkiem włoskiej. Wszystko świeże, zdrowe, naprawdę smaczne i co ważne bardzo miła obsługa.

AdamDzii

Posty: 7

 
W Poznaniu praktycznie jakaś restauracja na każdym roku, choć szczerze muszę powiedzieć, że jak będzie chciało się coś sensownego dla siebie wybrać to może się okazać dość trudne więc jak będziesz w stanie coś fajnego znaleźć to podziel się informacją.

ewa

Posty: 12

 
Dobre miejsce do zjedzenia w Poznaniu??? Trudne pytanie, bo restauracji jest bardzo wiele i w sumie każdy ma inne oczekiwania co do posiłków i tego w jakiej formie będą przygotowane więc na pewno warto sobie różne propozycje sprawdzić, porównać, zestawić ze sobą i wtedy coś sensownego wybrać.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Na miłą romantyczną kolację to chyba najlepiej będzie wybrać się do jakieś restauracji na starówce. Myślę, że sporo różnych ciekawych opcji będziesz w stanie tam znaleźć, warto zajrzeć i popatrzeć co jest dostępne, w zależności również od tego jaka kuchnia będzie Ci odpowiadała najbardziej.

labuh

Posty: 10

 
Dobra oferta restauracji obecnie do znalezienia w Poznaniu, praktycznie każda kuchnia świata jest dobre reprezentowana więc niezależnie jakie smaki preferujesz będziesz w stanie coś interesującego dla siebie wybrać.

Kitas

Posty: 4

 
W Poznaniu teoretycznie restauracji jest tak dużo, że trudno będzie się w tym wszystkim połapać, jeśli jednak będzie chciało się coś dobrego zjeść to niekiedy okazuje się, że trudno o jakieś sensowne miejsce, do którego bez obaw można się wybrać. Więc sprawdź różne restauracje, jak masz kogoś kto coś Ci poleci to najlepsza opcja.

johncena67

Posty: 10

 
W Poznaniu mamy sporo fajnych restauracji, gdzie będzie warto zajrzeć więc jak ktoś będzie szukał jakieś przyjemnej kuchni to raczej bez problemu coś wybierze.

looque66

Posty: 23

 
Głównie restauracje w Poznaniu na starówce, ale to takie często turystyczne gotowanie na zasadzie i tak zjedzą. Więc za dobrą restauracją pewnie będzie się trzeba trochę obejrzeć, ale myślę że coś sensownego uda się także wybrać, tylko na spokojnie sprawdzaj.

mniszek45

Posty: 11