Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre, jak się mówi? Może macie realne doświadczenia, polecane produkty, jakieś fajne promocje. Czegoś nowego chciałabym spróbować do pielęgnacji cery trądzikowej, no i niedawno pojawił się pomysł formuł ajurwedyjskich, ale nie mam pojęcia, gdzie oryginalne dostanę.

alus

Posty: 1

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

grzes3345

Posty: 21

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

kryj

Posty: 28

 
Fajne kosmetyki, bardzo przyjemnie pachnące z otrębami ryżu znajdziesz w tym katalogu https://spa-ceylon.pl. Poczytaj o tym, bo otręby ryżu zawierają gamma-oryzanol, jeden z najlepszych antyoksydantów spotykanych w naturze. Nie dziwne, że Azjaci ogólnie wychowani na ryżu i podobnych produktach nawet do pielęgnacji tak długo żyją i tak młodo wyglądają. Tematem niedawno się zainteresowałam i też widzę u siebie pierwsze wyniki.

Yuri20

Posty: 7

 
Używam tylko ajurwedyjskich kosmetyków, bo to w pełni wegetariańska formuła i doceniam sklepy, marki, które ten temat ogarniają i rozumieją przede wszystkim, a nie bazują tylko na modzie, trendach. To po prostu styl życia.

Kamigyq

Posty: 2

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

Miki

Posty: 2

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

piehoot

Posty: 9

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

czesławek

Posty: 5

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

johncena67

Posty: 8