firanki do salonu

firanki do salonu

Szukam firan i zasłon do pokoju dziecka. Podpowiecie sklepy z takimi ozdobami? Zostało już niedługo do planowanego terminu porodu i już kończymy aranżować pokój dla synka, brakuje w zasadzie tylko kilku dodatków...w tym właśnie firanek :)

wrrraak22

Posty: 6

 
Różne są ceny firanek wszystko zależy od rozmiaru i jakości materiału, ale ogólnie można korzystnie w internecie takie dekoracje znaleźć. Teraz mi żadna konkretna firma do głowy nie przychodzi, ale warto poszperać.

angola2

Posty: 11

 
Akurat firanek to jeszcze internetowo nie zamawiałam, także żadnego konkretnego sklepu nie polecę. Można poszukać na allegro ale tam to gwarancji nie daję że jakościowo towar będzie okej.

xxx000

Posty: 13

 
Sporo firan i zasłon mam w domu od teściowej:) Ona to gromadziła takie rzeczy chyba przez pół życia i teraz trochę rozdaje, więc mi też coś skapnęło. Nie powiem, niektóre wzory to rzeczywiście pięknie wyglądają.

Dahu09

Posty: 24

 
Niedawno zamawiałam firanę makaron przez stronę kasandra.com.pl i cenowo wyszło dość okazyjnie. Miła i pomocna obsługa, sprawna wysyłka, mogę sklep polecić. Wybór mają bardzo szeroki, są firany do salonu, kuchni, czy specjalne dedykowane dla pokoi dziecięcych.

Biedronka_4

Posty: 5

 
Dawno nie kupowałam nowej firanki do domu. Odkąd mam rolety to generalnie z firanek czy zasłon to się nie korzysta. Choć czasami to bym chciała znowu firanę zawiesić, ale dość dużo jest z tym roboty, a ja już młodsza się nie robię i coraz trudniej jest mi skakać po taboretach, żeby przyczepiać takie rzeczy na żabki.

Zygzaczek2

Posty: 25