fototapety 3D

fototapety 3D

Jakie macie najciekawsze pomysły na aranżację nowoczesnych wnętrz? Proszę o dzielenie się praktycznymi wskazówkami.

labuh

Posty: 2

 
Na niemieckiej fizelinie zamawiaj fototapety. Bardzo dobry materiał, niezawodny przez długie lata. Jedna z lepszych wskazówek :)

EQP

Posty: 7

 
Grunt, żeby fototapeta była bezzapachowa. Kiedyś kupiłem bardzo tanią, no i niestety zaczęła śmierdzieć po kilu dniach, dlatego zwróć na ten element szczególną uwagę.

bartek33

Posty: 19

 
O tyle dobra sprawa, że możesz sobie zamówić nawet bardzo duży wzór przestrzenny. Mam w niewielkiej kawalerce i uzyskałem głębię. Lepiej się czuję w mieszkaniu, goście już komplementowali wielokrotnie. Nie żałuję, że kupiłem.

21gregorek

Posty: 17

 
Najlepiej zamawiać fototapety, jak już skompletujesz wszystkie meble i dodatki. Wtedy łatwiej po prostu dopasować do aranżacji.

Sarenka

Posty: 15

 
Przejrzyj dział z inspiracjami przy zakupie fototapet. Wiele sklepów internetowych posiada tysiące wzorów do dyspozycji. Własna grafika też najczęściej wchodzi w grę.

TeS

Posty: 25

 
Chciałem graffiti na ścianie, ale nie mogłem znaleźć nikogo, kto by mi zrobił w założonym budżecie. Zamiast tego postanowiłem zainwestować w taką inspirowaną fototapetę i to ostatecznie się opłaciło. Gotowy wzór akurat był, jaki mi się podobał na https://www.fototap.pl/fototapety i polecam sklep bardzo, bo wszystko bezpiecznie, przesyłka szybko i za darmo, sporo podpowiadają telefonicznie, jak się ma pytania.

limertus

Posty: 8

 
Dzięki fototapecie masz praktycznie autorską, unikalną aranżację. Jak jeszcze do tego dopasujesz jakieś nietypowe dodatki to efekt jest całkiem ciekawy.

wisła1905

Posty: 6

 
Głęboka perspektywa zdecydowanie do małego wnętrza. Nieźle wypadają również fototapety czarno – białe. Mega oryginalne. Bardzo mi się podobają.

Iwona3

Posty: 15