Fototapety

Fototapety

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

namok

Posty: 3

 
Jakbym ja miał u siebie w mieszkaniu gdzieś wstawiać fototapetę to myślę o sypialni. To jest miejsce dość prywatne, więc mógłbym trochę z samym motywem bardziej zaszaleć i postawić na coś bardziej klimatycznego, jakąś sztukę, coś w ten deseń.

Wariat

Posty: 4

 
Najbardziej mi się podobają fototapety które pokazują centra wielkich miast, zwłaszcza po zmroku przy tym sztucznym miejskim oświetleniu, pełnym neonowych reklam i latarni,świetnie takie panoramy wyglądają.

Penio

Posty: 6

 
Jest dużo sklepów z fototapetami bo też sporo ludzi decyduje się na takie wykończenie na ścianie. Sam mam sprawdzoną markę na fototap.pl. Wysoka jakość materiału którą gwarantuje flizelina i bardzo profesjonalnie wykonany nadruk który nie płowieje od promieniowania uv.

Posty: 8

 
Generalnie tapety i fototapety są chyba dobrym pomysłem żeby ochronić ścianę przed zniszczeniami. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia..czy przez takie tworzywo ściana oddycha? Czy faktycznie jest to zdrowe, w kontekście wilgoci w mieszkaniu i tego typu historii?

ciarex

Posty: 40

 
Ważne żeby do fototapety jaką się zamawia online była też dołączona jakaś instrukcja montażu. Warto dopytać sprzedawcę czy coś takiego w ogóle ma, bo tak montowanie po omacku może być mało wygodne.

alidomas

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o tworzywa z których robione są fototapety to jakie są najlepsze? Słyszałem o flizelinie, a są jeszcze jakieś inne opcje tak w ogóle, czy tylko ta flizelina?

Michaś

Posty: 8

 
Ja się powoli do fototapety dają przekonywać i może w najbliższym się na taką dekorację zdecyduję. Żona mnie mocno namawia, codziennie pokazuje mi kilka obrazków na fototapety w necie i niektóre naprawdę ciekawe.

LiOx

Posty: 17

 
Ogólnie fototapeta to jest fajna rzecz, ale jeszcze trzeba umieć ją dobrze dobrać do designu i wystroju wnętrz. Bo jak widzę co niektórzy sobie przyklejają na ścianach to się chwytam za głowę...wszystko musi do siebie pasować, a nie że wszystko jest z innej parafii.

Pendrzeec

Posty: 15

 
Cześć wszystkim. Niby wszędzie słyszę że montaż fototapety to taka prosta sprawa ale ja to jednak wolałem oddać sprawę w ręce fachowców i nie żałuję. Mam wszystko docięte, idealnie przyłożone, wątpię czy sam bym to tak precyzyjnie zrobił.

asdamk24

Posty: 45