parawany do podziału ścian

parawany do podziału ścian

Gdzie można zamówić parawan pięcioczęściowy, żeby mi doszedł cały, bez żadnych wad technicznych? Proszę namiary na dobrych producentów.

zenek744

Posty: 2

 
Za parawanem się najczęściej przebieram i przenoszę tam, gdzie mi akurat potrzeba większej prywatności. Dobra sprawa, jeżeli mieszkasz z kilkoma osobami, co jest coraz popularniejsze w sumie.

PiSi

Posty: 9

 
Ustawiłam parawan dla moich klientek w sklepie odzieżowym i naprawdę się sprawdza jako garderoba. Polecam. Jak weźmiesz jeszcze nadruk to można udoskonalić strategię identyfikacji wizualnej.

yarofe

Posty: 9

 
Mi przy remoncie źle ścianę zrobili i zanim nie naprawiłem to właśnie parawan stał. Teraz się przyzwyczaiłem i fajnie się sprawdza, jak chcesz uzyskać odrobinę prywatności, kiedy w domu dużo się dzieje.

namok

Posty: 7

 
Parawan to można powiedzieć ścianka działowa o ciekawych właściwościach dekoracyjnych. Nie jest głupim pomysłem zastosowanie krajobrazu, nawet w 3D. Głębia zapewnia powiększenie metrażu automatycznie.

Al3-56

Posty: 17

 
Weź pod uwagę parawan, na którym można rysować, jeżeli masz dzieciaki. U mnie w gabinecie SPA postawiliśmy coś takiego i cieszy się dużą popularnością ta strefa.

Kowalski

Posty: 22

 
Mam kuchnię połączoną z salonem i jednak parawan dobrze się sprawdza, bo tego tak nie widać.

alibabuś45

Posty: 11

 
W kawalerce sobie wydzieliłam mini garderobę właśnie parawanem dekoracyjnym. Do tego lustro na ścianę i ma się naprawdę funkcjonalną strefę. Sporo ciekawych wzorów znajdziesz na https://www.fototap.pl/parawany. Właśnie tam zamawiałam, doradzono mi, mnóstwo inspiracji. Myślałam nawet nad wstawieniem ścianki działowej, ale dobrze, że zrezygnowałam. Parawan dekoracyjny również się sprawdza.

Kkamroszczak

Posty: 33

 
Mam trzy parawany, jeden w sypialni, jako przebieralnia, drugi na wannie, a trzeci w salonie wydziela biurko od strefy wypoczynkowej, więc można sobie popracować w komfortowych warunkach.

Klarka34

Posty: 10

 
Bierz parawan, bo zajmuje niewiele miejsca. Jak złożysz to prawdopodobnie do większej szafy się bez problemu zmieści.

Dersei02

Posty: 14