Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Kochani, kupował ktoś ostatnio fototapetę do domu? Gdzie udało wam się dobra ciekawy motyw? Jak z montażem, można sobie było poradzić we własnym zakresie, czy jednak jakiegoś tapeciarza trzeba było wołać?

pawel253

Posty: 5

 
Na pewno trzeba zwracać uwagę na to z jakiego materiału dokładnie jest zrobiona fototapeta czy jest to naturalna flizelina czy jakiś zamiennik, no i druga ważna sprawa to sam nadruk i jego technologia, odporność na wodę, ścieranie, UV itd.

figii

Posty: 8

 
Też dużym plusem fototapet czy tapet w ogóle jest to, że można coś takiego łatwo wyczyścić. Wystarczy przetrzeć mokrą szmatką i taki lżejszy brud można tym ściągnąć a już po gołej ścianie to bym jednak mokrą ścierką nie szorował...

yarpen2

Posty: 24

 
Ostatnio podczas remontu restauracji kupiliśmy dużo fototapet przez stronę http://fototap.pl i nie było z nimi problemów. Krótki czas oczekiwania na dostawę rolki zapakowane porządnie nic w czasie transportu nie ucierpiało. Samo klejenie do ściany to jest szybka robota, na swojej stronie mają podaną instrukcję obsługi.

wisła1905

Posty: 5

 
Można z fototapetami się pobawić jeśli chodzi o aranzację wnętrz. Moja żona ma do tego smykałkę, urządza nam dom od roku i naprawdę jestem pełen podziwu jak ona to wszystko potrafi skomponować, połączyć ze sobą często przewistawne kolory i tworzywa.

pawel-2910

Posty: 8

 
Ile trzeba zapłacić za fototapetę załóżmy w formacie 2 na 4 metry? To jest kwestia stówki, dwóch stówek, więcej czy mniej? Chodzi mi o lepszą gatunkowo rzecz.

andrew66

Posty: 10

 
Duzym plusem fototapety jest dość szybki montaż i trzeba przyznać że potrafi dość wyraźnie odmienić cały aranż wnętrz, pomieszczenie wygląda zupełnie inaczej.

marta369

Posty: 16