Czy znacie tani sklep z mozaiką ?

Czy znacie tani sklep z mozaiką ?

Żona uparła się na mozaikę.

Szukam sklepów, w których jest duży wybór i znośne w miarę ceny.

Wariat

Posty: 10

 
Jeśli już kłaść gres to na ścianę. Na podłogę nie polecam, chyba, że jakiejś mega dobrej jakości, bo trudno jest go utrzymać w czystości. Zwłaszcza jeśli ma się w domu dzieci lub psa. Bardzo emocjonalnie podeszliśmy z żoną do zakupu, dlatego teraz nieco żałujemy.

Polaczek90

Posty: 18

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

syrena88

Posty: 9

 
Bardzo ciekawe i ogromny wybór mozaiki. Dziękuję za propozycję sklepu. Mężowi też się podoba, także w końcu jesteśmy jednomyślni. Odetchnęłam, bo remont będzie mógł zacząć się jeszcze latem. Dziękuję i pozdrawiam.

syrena88

Posty: 12

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem problem, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

sthEn

Posty: 16

 
Dzięki za polecenie sklepu. Zakupu już dokonałem. Trafiliście w samo sedno moich potrzeb. Takich płytek właśnie szukałem od dawna. Sklep godny polecenia.

Olee78

Posty: 23

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

Milo@3

Posty: 14

 
Zastanawiałem się nad kupnem płytek w postaci mozaiki do łazienki. Nie chciałbym całej w tym stylu, tylko ta ściana z lustrem. Może jakość fajnie bym je obudował. Szukałem projektów w sieci, ale nic nie udało mi się znaleźć ciekawego. Może wy macie jakieś pomysły. Jak coś, czekam, albo trzeba będzie się udać do fachowców.

ciarex

Posty: 40

 
Tutaj macie szeroki wybór mozaiki, podzielone są na kilka kategorii odnośnie surowca, z którego są wykonane http://www.lu-go.pl. Kilka z nich wpadło mi w oko, też nie wiem, co wybrać, ale są piękne.

Sami zresztą oceńcie.

turkier

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeśli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

Hunka

Posty: 21