projektowanie wnętrz warszawa, oferta

projektowanie wnętrz warszawa, oferta

Poszukuję usług projektowania wnętrz w Warszawie. Którą firmę polecacie? Nowe mieszkanie. Koniecznie musi być mega fachowiec.

Misieczek

Posty: 2

 
No właśnie o takie sprawdzone usługi projektowania wnetrz mi chodzi. Nie mam zamiaru skorzystać z pierwszej lepszej firmy, bo spodobała mi się jakaś aranżacja na ich stronie. Równie dobrze wcale nie musi być ich. Potrzebne mi studio projektowe z Warszawy z polecenia.

QwerTery

Posty: 9

 
Czekam, bo zależy mi na usługach architekta wnętrz, którego już ktoś poleca. Nie lubię działać w ciemno. Wiem, że można popatrzeć na portfolio firm z Warszawy. Tyle że mnie podoba się tam wszystko :D Fajnie urządzone knajpki. Mój lokal nie będzie na początek duży i stąd dylemat. Jak go urządzić po prostu nie wiem.

GGregbard

Posty: 16

 
Jak szukacie faktycznie sprawdzonej firmy, jaka ogarnie wam każdą aranżację, która wam się spodobała, to polecam kontakt do nich http://prostudio.pl. Spece, specjaliści i mistrzowie. Sam potrzebowałem konkretów. Tu się nie zawiodłem. To projektanci wnetrz z Warszawy, którzy od razu zaproponowali mi rzetelną pomoc i dokładnie taką względem moich możliwości finansowych.

Gurugum

Posty: 35

 
Nie mieliśmy potem żadnych kłopotów z zakupem koniecznych materiałów, bo to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

Pamooko

Posty: 11

 
A jeśli można spytać o firmę? Mnie też zależy na konkretnym architekcie wnetrz z Warszawy, który w końcu pomógłby zrobić całą górę domu. Mogłabym wtedy wynajmować komuś i w ten sposób zarabiać. Ciekawa jestem, ile taka inwestycja by mnie wyniosła. Trochę funduszy jest, więc może wystarczyłyby na projekt i remont.

TomekK

Posty: 12