Panele ścienne 3d

Panele ścienne 3d

Hej, witam wszystkich. Szukam sklepu z dużym wyborem wewnętrznej sztukaterii dekoracyjnej. Sam chcę się zająć montażem, więc zależy mi na tym, żeby tworzywo się mnie słuchało i nie było problemów ze sklejeniem. Gdzie takie rzeczy kupujecie?

wigry00

Posty: 8

 
Wiesz co, ja od dłuższego czasu jeśli chodzi o elewacyjną sztukaterię zaopatruję w firmie Perfect Styr. Mają preferencyjne warunki, przy moich dość dużych zamówienia dostawę robią mi za darmo, poza tym tutaj jest rzeczywiście duża dostępność listew, paneli, kolumn i innych kształtów. Jeśli czegoś konkretnego potrzebuję na wczoraj, to zazwyczaj to mają na stanie. O firmie i technologii w jakiej styropian produkują jest na ich stronie dużo info -perfectstyr.com.pl.

Ukilo00

Posty: 20

 
Trochę mam obaw jeśli chodzi o jakość i trwałość sztukaterii a nie ukrywam że wizualnie takie zdobienia mi się bardzo podobają. Tylko właśnie ciekawe na ile styropian jest w stanie sobie radzić na dłuższą metę i czy po roku taka dekoracja nie nadaje się do wymiany?

Pendrzec

Posty: 28

 
Jeszcze kupić sztukaterię do wnętrz to nie jest problem, ale elewacyjne elementy są trudno dostępne. Oczywiście mówię o takich w dobrej jakości, bo taniego dziadostwa to nie brakuje.

matek562

Posty: 9

 
Może w przyszłym roku będziemy remontować budynek to wtedy się nad sztukaterią na elewację zastanowię. Póki co to tylko widziałem na innych obiektach takie dekoracje sam jeszcze nigdy nie kładłem ani nie kupowałem.

numiś45

Posty: 7

 
Jak myślicie, czy zupełny laik, który jedyne co w domu wykładał to panele poradzi sobie z montażem sztukaterii? Jak to u was wyglądało? Udało się bez problemów skleić elementy, żeby to miało ręce i nogi?

Pyszności2

Posty: 6

 
Na różnej jakości sztukaterię można trafić, a i tak wszystko wychodzi w praniu. Dopiero z czasem widać, czy styropian był mocny i wytrzymały czy jednak kupiło się tandetę. Tak na rzut oka i dotyk to mało można stwierdzić moim zdaniem.

Yuri20

Posty: 9