Muszę kupić farbę tablicową ale gdzie ?

Muszę kupić farbę tablicową ale gdzie ?

Ile w waszej opinii potrzebnych jest litrów farby tablicowej aby pomalować nią około trzynaście tablic o średniej wielkości?

subert

Posty: 9

 
Gdy ja kupowałem farb tablicową tak samo jak Ty przez bardzo długi czas szukałem odpowiedniego sklepu w którym dostanę wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie. Ostatecznie zdecydowałem się na sklep: http://www.wallstudio.pl/sklep i nie żałuję.

lenox4

Posty: 15

 
Zdecydowanie polecam Ci skorzystać z farb tablicowych ponieważ są to produkty bardzo wysokiej jakości i potrafią odnowić nawet najbardziej zniszczone tablice. Jeżeli więc jesteś dyrektorem szkoły to powinieneś zadbać o to aby uczniom w szkole pracowało się dobrze i jak najszybciej odnowić wszystko tablice w placówce.

Morn32

Posty: 21

 
Farby tablicowe przydadzą Ci się w szczególności jeżeli posiadasz dzieci. Dzięki temu będziesz mógł przygotować dla nich specjalne powierzchnie na których będą mogły pisać kredą i bez problemu wszystko ścierać.

Fowl1990

Posty: 19

 
Odradzam Ci nabycie farb tablicowych z niesprawdzonych źródeł ponieważ mogą okazać się one niezmiernie słabej jakości i będziesz musiał kupować farby drugi raz.

Suit

Posty: 17

 
Zdecydowanie polecam Ci skorzystać z farb tablicowych ponieważ są to produkty niezmiernie wysokiej jakości i potrafią odnowić nawet najniezwyklej zniszczone tablice. Jeśli więc jesteś dyrektorem szkoły to powinieneś zadbać o to aby uczniom w szkole pracowało się dobrze i jak najszybciej odnowić wszystko tablice w placówce.

yarofe

Posty: 12

 
W mojej opinii nie należałoby kupować gotowej tablicy a jedynie odszukać kawałek drewna i pomalować go farbą tablicową a będzie miał takie same właściwości.

Radziu

Posty: 12

 
Moim zdaniem to co mówisz jest bardzo dużą przesadą ponieważ farby tablicowe tak naprawdę nie są aż takie drogie i moim zdaniem każda szkoła może sobie na nie pozwolić. Spróbuj może poszukać oszczędności gdzie indziej i zainwestuj je w farby tablicowe.

modniś344

Posty: 13

 
Sam proces malowania farbą tablicową jest w mojej opinii znacznie prostszy niż w wypadku malowania tradycyjną farbą. Farba tablicowa jest przede wszystkim zdecydowanie gęstsza od tradycyjnej dzięki czemu jej nakładanie jest łatwiejsze i przyjemniejsze.

barca 29

Posty: 8

 
Masz zdecydowanie rację z tym, że farbą tablicową pomalujesz nie tylko tablice ale i również wszelkiego rodzaju powierzchnie drewniane czy metalowe. Jak więc sam widzisz farby tego typu są bardzo uniwersalne i z pewnością znajdziesz wiele elementów, które będziesz mógł nimi pokryć i oddać do użytku swoim dzieciom.

Lupusx

Posty: 12